Airhawk

Air Hawk przeznaczona jest dla motocyklistów, którzy cenią sobie komfort siedzenia podczas długich podróży. Główną cechą poduszek powietrznych jest to, iż możn...

Air Hawk przeznaczona jest dla motocyklistów, którzy cenią sobie komfort siedzenia podczas długich podróży. Główną cechą poduszek powietrznych jest to, iż można ją pompować lub usuwać z niej powietrze specjalnym zaworem w zależności od aktualnej potrzeby. Komory powietrzne umieszczone są tak, aby zachować odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz poduszki. Montaż jest szybki i bezproblemowy! Super komfort podróżo...

Air Hawk przeznaczona jest dla motocyklistów, którzy cenią sobie komfort siedzenia podczas długich podróży. Główną cechą poduszek powietrznych jest to, iż można ją pompować lub usuwać z niej powietrze specjalnym zaworem w zależności od aktualnej potrzeby. Komory powietrzne umieszczone są tak, aby zachować odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz poduszki. Montaż jest szybki i bezproblemowy! Super komfort podróżowania.

Air Hawk to znana na całym świecie firma zajmująca się produkcją powietrznych nakładek na siedzenia poprawiających komfort podróży motocyklem!

Gdy chcesz się dowiedzieć więcej o produktach AIR HAWK porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie na stronie producenta Air Hawk - nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji