WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Na błotniki

Twój motocykl jest potężną i niezawodną maszyną, która zapewnia wiele radoś...

Twój motocykl jest potężną i niezawodną maszyną, która zapewnia wiele radości i przyjemności. Jest także odbiciem ciebie, więc nie jest zaskoczeniem, że chcesz uczynić go swoim własnym. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać motocyklowi niestandardowy wygląd. Błotniki są zarówno funkcjonalnymi częściami nadwozia, jak i eleme...

Twój motocykl jest potężną i niezawodną maszyną, która zapewnia wiele radości i przyjemności. Jest także odbiciem ciebie, więc nie jest zaskoczeniem, że chcesz uczynić go swoim własnym. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby nadać motocyklowi niestandardowy wygląd. Błotniki są zarówno funkcjonalnymi częściami nadwozia, jak i elementami stylizacyjnymi. Podobnie jak wiele innych części nadwozia, można je łatwo wyposażyć w różne elementy, w tym ozdoby, przedłużki, chromowane listwy, podświetlane ornamenty, elementy ozdobne, nakładki, osłony i inne. Sklep Lidor ma wiele rodzajów akcesoriów do błotników motocykli. Podczas gdy niektóre służą do celów czysto dekoracyjnych, inne mogą być funkcjonalne, jak np. przedłużenia i chlapacze, które zapobiegają wyrzucaniu błota i brudu przez tylną oponę. Tutaj znajdziesz odpowiednie akcesoria, które z pewnością poprawią stylistykę Twojego motocykla. Grill na błotniki nada Twojej maszynie absolutnie niezapomniany wygląd, możesz też dodać przyciągającą wzrok osłonę tylnego światła. Chromowane akcenty są idealne, jeśli szukasz drobnych detali, które nadadzą Twojemu chopperowi, lub cruiserowi ostateczny akcent. Większość tych elementów jest uniwersalna, więc będzie pasować do takich maszyn jak Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Honda, Harley-Davidson i Indian. Wszystkie pochodzą od marek specjalizujących się w akcesoriach motocyklowych, w tym Kuryakyn, Roland Sands Design, Show Chrome i wiele innych.

Czytaj więcej
Nakładki, osłony i ozdoby na błotniki motocyklowe

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry