WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Filtry powietrza i układ paliwowy

Filtr powietrza jest bardzo istotną składową zespołu napędowego jaki stanowią silnik, skrzynia biegów i sprzęgło. W motocyklach typu chopper i cruiser, filt...

Filtr powietrza jest bardzo istotną składową zespołu napędowego jaki stanowią silnik, skrzynia biegów i sprzęgło. W motocyklach typu chopper i cruiser, filtr powietrza jest zazwyczaj dość wyeksponowanym elementem silnika. Dlatego oprócz jego właściwości filtrujących, ważnym stał się jego wygląd. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę akcesoryjnych filtrów powietrza, chromowanych, czarnych, w pełni zabudowanych ...

Filtr powietrza jest bardzo istotną składową zespołu napędowego jaki stanowią silnik, skrzynia biegów i sprzęgło. W motocyklach typu chopper i cruiser, filtr powietrza jest zazwyczaj dość wyeksponowanym elementem silnika. Dlatego oprócz jego właściwości filtrujących, ważnym stał się jego wygląd. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę akcesoryjnych filtrów powietrza, chromowanych, czarnych, w pełni zabudowanych lub z wyeksponowanym elementem filtrującym. Filtry takie jak Hypercharger firmy Kuryakyn, nie tylko dobrze wyglądają, ale dzięki systemowi podciśnieniowego sterowania ilością powietrza usprawniają pracę silnika. Wybór jest naprawdę duży, z ofert takich producentów jak Kuryakyn, Baron Customs, Cobra, Arlen Ness, RSD, Performance Machine, S%S cycle,Vans &  Hines czy Joker Machine. Wraz z wymiana filtra zaleca się też zmiany w układzie paliwowym. Dlatego oferta sklepu Lidor, zawiera też zestawy dysz do motocykli gaźnikowych, jak i kontrolerów wtrysku takich firm jak Dynojet, Cobra i Vance & Hines. Każdy właściciel motocykla typu chopper, lub cruiser takich marek jak Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Honda, Harley-Davidson, czy Indian dobierze coś dla siebie.

Wkłady i osłony filtrów powietrza, Filtry powietrza, Adaptery i zestawy montażowe, Dysze i iglice gaźnika, Elementy gaźnika, Pokrywy przepustnicy, Dźwignie ssania, Filtry paliwa, Nakładki i osłony na układ paliwowy, Kontrolery wtrysku, Kraniki paliwa.

Czytaj więcej
Motocyklowe filtry powietrza i elementy układ paliwowa w motocyklu

Jest 400 produktów.

Pokazano 1-20 z 400 pozycji

Aktywne filtry