Pasy i uchwyty

Chcesz przetransportować motocykl lub zabrać go ze sobą na wakacje? Aby zrobić to bezpiecznie i sprawnie, powinieneś mieć odpowiedni sprzę...

Chcesz przetransportować motocykl lub zabrać go ze sobą na wakacje? Aby zrobić to bezpiecznie i sprawnie, powinieneś mieć odpowiedni sprzęt do transportu. Na naszej stronie internetowej zebraliśmy szeroką gamę niezawodnych pasów i pasów mocujących uznanych marek. Oferowane w wielu wersjach, rozmiarach i dopuszczalnych obciążeniach roboczych, pomogą ci pewnie zamocować motocykl na przyczepie l...

Chcesz przetransportować motocykl lub zabrać go ze sobą na wakacje? Aby zrobić to bezpiecznie i sprawnie, powinieneś mieć odpowiedni sprzęt do transportu. Na naszej stronie internetowej zebraliśmy szeroką gamę niezawodnych pasów i pasów mocujących uznanych marek. Oferowane w wielu wersjach, rozmiarach i dopuszczalnych obciążeniach roboczych, pomogą ci pewnie zamocować motocykl na przyczepie lub w samochodzie i sprawią, że pozostanie dokładnie tam, gdzie powinien. Zmniejszenie ryzyka upadku maszyny, mocowania i pasy, które polecamy, zapewnią Twojemu motocyklowi bezpieczeństwo podczas każdego zdarzenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich naszych klientów, sklep Lidor sprzedaje różne odmiany pasów ściągających, w tym zapinane i zapinane na krzywkę, a każdy z nich ma swoje zalety. Na przykład sprzączki krzywkowe wykorzystują tarcie spowodowane przez pasek, gdy przechodzi przez sprzączkę sprężynową. Umożliwiają one bezproblemowe zamocowanie motocykla, jednocześnie zwiększając napięcie zawieszenia i zmniejszając obciążenie wstrząsowe, co jest szczególnie przydatne, gdy pojazd transportujący maszynę uderza w wyboje, dziury lub gruz na drodze. Pasy mocujące poluzowują się, gdy zawieszenie się ściska, i napinają się, gdy zawieszenie się odbija.

Jeśli szukasz zarówno siły zwijania, jak i użyteczności, wybierz paski mocujące z zapadką. Ten rodzaj pasków działa podobnie jak klamry krzywkowe, ale klamra zapadkowa pozwala na zaawansowane naprężenie paska. Niektórzy uważają, że pasy zapadkowe mogą lepiej zwiększyć kompresję, podczas gdy inni są przekonani, że klamry krzywkowe wykonują tę samą pracę, są nieco łatwiejsze w obsłudze. Bez względu na wszystko, pasy zapadkowe są idealne do przywiązywania ciężkiego sprzętu. Wystarczy przeciągnąć pasek przez klamrę i zacisnąć go, naciskając dźwignię. Wyposażony w sprężynowy mechanizm zwalniający, pasy zapadkowe nie otworzą się przypadkowo, dając Ci pewność, że Twój bagaż pozostanie dokładnie tam, gdzie go zostawiłeś.

Pasy i uchwyty do transportu motocykla, które oferujemy, mają ogromny wpływ na transport maszyny. Na półkach sklepu Lidor znajdziesz liczne akcesoria instalacyjne, takie jak kotwy, wsporniki, haki i inne. Tak, więc, niezależnie od tego, czy szukasz mocowań do motocykli, pasków czy czegoś innego, aby zabezpieczyć swój maszynę i ładunek, przejrzyj naszą stronę internetową i wybierz produkty zgodnie ze swoimi potrzebami i wymaganiami.

Czytaj więcej
Pasy i uchwyty do transportu motocykla.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry