WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Filtruj według

Marka

Marka

Zestawy obniżające

Oprócz poprawy oparcia, stabilności i kontroli, zestawy obniżające oferują również wiele innych korzyści. Obniżając wysokość jazdy motocykla, obniżasz równi...

Oprócz poprawy oparcia, stabilności i kontroli, zestawy obniżające oferują również wiele innych korzyści. Obniżając wysokość jazdy motocykla, obniżasz również środek ciężkości, co zapewnia lepsze prowadzenie i skręcanie w wielu warunkach. Zestawy obniżające są również idealnym sposobem na zmniejszenie oporu w celu uzyskania lepszego wyglądu. Ponadto nadają motocyklowi elegancki, niestandardowy wygląd, którego ...

Oprócz poprawy oparcia, stabilności i kontroli, zestawy obniżające oferują również wiele innych korzyści. Obniżając wysokość jazdy motocykla, obniżasz również środek ciężkości, co zapewnia lepsze prowadzenie i skręcanie w wielu warunkach. Zestawy obniżające są również idealnym sposobem na zmniejszenie oporu w celu uzyskania lepszego wyglądu. Ponadto nadają motocyklowi elegancki, niestandardowy wygląd, którego szuka wielu motocyklistów. Należy jednak pamiętać, że obniżenie motocykla zmniejsza prześwit. Zmniejsza to również znacznie kąt pochylenia, co sprawia, że pochylanie się na maszynie lub jazda na nierównościach i krawężniki są niebezpieczne.

Ponieważ zmieniasz geometrię zawieszenia motocykla, może prowadzić do poważnych problemów z prowadzeniem i pokonywaniem zakrętów. Ale jeśli chcesz zmodyfikować tylko jeden koniec motocykla, lepiej wybrać tylny koniec. Obecnie możesz wybierać spośród niedrogich i łatwych w montażu bloczków obniżających, które pomogą Ci zmniejszyć wysokość jazdy, ułatwiając wsiadanie i wysiadanie z maszyny. Zmieniają one jednak napięcie sprężyn tylnych amortyzatorów, czyniąc je bardziej sztywnymi i wpływając na komfort jazdy. Jeśli chodzi o przód, nie zaleca się jego modyfikowania bez modyfikacji tyłu najpierw, ponieważ zmieniasz wyważenie motocykla, co może prowadzić do wszystkich możliwych problemów z prowadzeniem i sterowaniem. Sklep Lidor ma w swojej ofercie zestawy obniżające do wielu maszyn typu chopper i cruiser od takich firm jak Baron, SMW czy Progressive Suspension.

Czytaj więcej
Zestawy obniżające do motocykli.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry