WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Odzież i ubrania motocyklowe

W Lidor.pl znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę odzieży motocyklowej najlepszych światowych marek. Mamy dostęp do wszystkiego co jest niezbędne do bezpieczne...

W Lidor.pl znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę odzieży motocyklowej najlepszych światowych marek. Mamy dostęp do wszystkiego co jest niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy motocyklem. 

W asortymencie kurtki tekstylne i skórzane na choppera, turystyczne enduro czy miejskiego streeta. Spodnie motocyklowe tekstylne, skórzane czy jesnasowe z protektorami zarówno do miejskie...

W Lidor.pl znajdziecie wyselekcjonowaną ofertę odzieży motocyklowej najlepszych światowych marek. Mamy dostęp do wszystkiego co jest niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy motocyklem. 

W asortymencie kurtki tekstylne i skórzane na choppera, turystyczne enduro czy miejskiego streeta. Spodnie motocyklowe tekstylne, skórzane czy jesnasowe z protektorami zarówno do miejskiej jazdy jak i do turystyki motocyklowej. Buty motocyklowe to niezbędne wyposażenie motocyklisty - buty do jazdy miejskiej, turystycznej. Buty motocyklowe niskie, wysokie, skórzane i tekstylne - z gore-tex. Pełna ochrona! 

Oprócz kurtek, spodni i butów oferujemy również rękawice na motocykl - na lato, na chłodne dni, bezpalcowe jak również przystosowane do ekranów dotykowych. Kominiarki i bandany, bieliznę termiczną dedykowaną na motocykl. W deszczowe dni niezbędna będzie motocyklowa przeciwdeszczowa - kombinezony jedno lub dwuczęściowe, ochraniacze na buty. Na chłodniejsze posiadamy podgrzewane kamizelki oraz kominy chroniące szyję. W sklepie oferujemy odzież motocyklowa damską, męską oraz dla dzieci. Każdy motocyklista znajdzie coś co spełni oczekiwania.

Motocyklowe: Buty, Kurtki, Spodnie, Rękawice, Odzież przeciwdeszczowa, Odzież termoaktywna, Koszulki, Bluzy, Kamizelki, Gogle i okulary, Ochraniacze-protekotory, Kominiarki-chusty

Czytaj więcej
Odzież Motocyklowa, Ubrania na Motocykl dla Motocyklistów - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 95 produktów.

Pokazano 1-20 z 95 pozycji

Aktywne filtry