WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Filtruj według

Marka

Marka

Cięgna zmiany biegów

Cięgna zmiany biegów to niezwykle istotne komponenty, które umożliwiają kierowcy precyzyjne kontrolowanie przełożeń oraz dostosowywanie do zmieniających się warunków d...

Cięgna zmiany biegów to niezwykle istotne komponenty, które umożliwiają kierowcy precyzyjne kontrolowanie przełożeń oraz dostosowywanie do zmieniających się warunków drogowych podczas jazdy. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje cięgien skrzyni biegów, zapewniające nie tylko wydajność, ale także komfort użytkowania Twojego motocykla. Postaw na sprawdzone rozwiązania i sprzęt od najlepszych producentó...

Cięgna zmiany biegów to niezwykle istotne komponenty, które umożliwiają kierowcy precyzyjne kontrolowanie przełożeń oraz dostosowywanie do zmieniających się warunków drogowych podczas jazdy. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje cięgien skrzyni biegów, zapewniające nie tylko wydajność, ale także komfort użytkowania Twojego motocykla. Postaw na sprawdzone rozwiązania i sprzęt od najlepszych producentów.

Jak działają cięgna skrzyni biegów?

Cięgna zmiany biegów służą do połączenia dźwigni zmiany biegów z mechanizmem skrzyni biegów. Spełniają kluczową rolę w procesie zmiany biegów, pozwalając na płynne przekazywanie ruchu od dźwigni do skrzyni. Ich stan techniczny wpływa bezpośrednio na jakość poruszania się motocyklem po drogach. W naszym sklepie motocyklowym oferujemy cięgna o wysokiej wytrzymałości i niezawodności, dostosowane do różnego rodzaju oraz modeli motocykli.

Zalety wymiany cięgna zmiany biegów

Regularna wymiana cięgien zmiany biegów gwarantuje płynną i precyzyjną zmianę biegów, co bezpośrednio przekłada się na komfort jazdy. Dobrej jakości cięgno skrzyni biegów pozwoli na płynne przyspieszenie i hamowanie, co jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa na drodze. Regularna wymiana i konserwacja części motocyklowych, takich jak cięgno zmiany biegów, może znacząco zwiększyć wartość odsprzedaży Twojego motocykla. Utrzymywane w dobrej kondycji cięgna zmiany biegów zapewnią niezawodną pracę skrzyni biegów przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz cięgna skrzyni biegów, od tych uniwersalnych, po takie, które są specjalistycznie dostosowane do konkretnych modeli jednośladów. Zaopatrzymy Cię w cięgna dla takich marek jak Yamaha, Kawasaki, Honda, Indian, Suzuki i Harley-Davidson.

Wysokiej jakości cięgna zmiany biegów

Sprawdź naszą ofertę cięgien dźwigni zmiany biegów od firm Arlen Ness, Joker Machine, Kuryakyn czy Performance Machine. Takie cięgno, nie tylko poprawi funkcjonalność, ale poprawi również wygląd całego układu. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór cięgien zmiany biegów, które pomogą Ci utrzymać Twój motocykl w idealnym stanie nie tylko mechanicznym, ale również wizualnym, nadając charakteru całej konstrukcji. 

Niezależnie, czy potrzebujesz cięgien do motocykla od renomowanych producentów, czy szukasz ekonomicznych zamienników, nasz sklep motocyklowy jest idealnym miejscem do zrobienia zakupów. Zapraszamy również do obejrzenia innych kategorii związanych z jazdą na dwóch kołach. W sklepie Lidor znajdziesz bogaty wybór odzieży motocyklowej, kasków motocyklowych, szyb motocyklowych oraz szeroki asortyment części i akcesoriów motocyklowych, takich jak dźwignie zmiany biegów. Zaufaj specjalistom z Lidor i odnajdź radość płynącą z jazdy na jednośladzie!

Czytaj więcej
Cięgna Zmiany Biegów, Skrzyni Biegów Motocyklowe - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry