WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Taśmy i osłony termiczne

W sklepie Lidor możecie zakupić specjalne taśmy termoizolacyjne na wydechy,...

W sklepie Lidor możecie zakupić specjalne taśmy termoizolacyjne na wydechy, które nie tylko zapewniają ochronę przed poparzeniem się o kolektory motocykla, ale również świetnie się prezentują. Taśmy te są szczególnie popularne wśród użytkowników bobberów i cafe racerów. nadają kolektorom wydechowym ten szczególny "rasowy" charakte...

W sklepie Lidor możecie zakupić specjalne taśmy termoizolacyjne na wydechy, które nie tylko zapewniają ochronę przed poparzeniem się o kolektory motocykla, ale również świetnie się prezentują. Taśmy te są szczególnie popularne wśród użytkowników bobberów i cafe racerów. nadają kolektorom wydechowym ten szczególny "rasowy" charakter. Wejdź i sprawdź naszą ofertę taśm termoizolacyjnych na kolektory wydechowe. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Oprócz taśm termicznych dostępne są również różnego rodzaju osłony termiczne na wydechy do takich chopperów i cruiserów jak Harley-Davidson, Indian, Suzuki, Yamaha, Kawasaki.

Czytaj więcej
Motocyklowe taśmy termoizolacyjne i osłony termiczne

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry