WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Wskaźniki i liczniki biegów motocyklowe

Co to jest wyświetlacz biegów i jak działa?

Jest to wskaźnik, który mówi ci, na jakim biegu jesteś w danym momencie. Działa poprzez podłączenie bezpo...

Co to jest wyświetlacz biegów i jak działa?

Jest to wskaźnik, który mówi ci, na jakim biegu jesteś w danym momencie. Działa poprzez podłączenie bezpośrednio do instalacji motocykla i za pomocą sygnałów przesyłanych przez układ elektryczny sprawdza, który bieg jest aktualnie wybrany. W większości przypadków nasze motocykle nie mają wyświetlacza biegu, musimy, więc przytrzymać sprzęgło, aby zmniejszyć poł...

Co to jest wyświetlacz biegów i jak działa?

Jest to wskaźnik, który mówi ci, na jakim biegu jesteś w danym momencie. Działa poprzez podłączenie bezpośrednio do instalacji motocykla i za pomocą sygnałów przesyłanych przez układ elektryczny sprawdza, który bieg jest aktualnie wybrany. W większości przypadków nasze motocykle nie mają wyświetlacza biegu, musimy, więc przytrzymać sprzęgło, aby zmniejszyć położenie biegu na bieg neutralny, aby zobaczyć, na jakim biegu się znajdujemy. Ale jeśli zainstalujemy taki wskaźnik biegu to możemy łatwo się zorientować, na którym biegu jesteśmy. Jest to gadżet, który jest przydatny nawet w motocyklach typu cruiser i chopper. W ofercie sklepu Lidor pokazaliśmy wszystkie rodzaje wyświetlaczy biegów do motocykli. Niektóre są uniwersalnymi wskaźnikami biegów, niektóre są wskaźnikami „plug and play” dla motocykli Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, Indian i Harley- Davidson.

Czytaj więcej
Wskaźniki Biegów Motocyklowych Liczniki do Motocykla - Dobra Cena! - Sklep Motocyklowy Lidor

Upss... nic tu nie mamy do wyświetlenia? Niemożliwe! Wkrótce naprawimy ten błąd! Przepraszamy ale nie udało się znaleźć akcesoriów na tej stronie.

Jeżeli aktualnie korzystasz z wyszukiwarki po motocyklu to prawdopodobnie nie mamy nic dopasowanego do Twojego motocykla w tym miejscu. Zobacz inne kategorie lub zresetuj filtr. Produkty i dopasowania do model są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Nie znalazłeś tego co Cię interesuje - napisz / zadzwoń do Nas!