WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Uchwyty na napój do motocykla

Podróżowanie motocyklem powinno być komfortowe. Uchwyt na napój jest jedny...

Podróżowanie motocyklem powinno być komfortowe. Uchwyt na napój jest jednym z tych akcesoriów, bez których niby się można obejść. Owszem do czasu, gdy pierwszy raz wyjedzie się w trasę z takim uchwytem.  Wtedy, to szybko okazuje się jak poręczny on jest. Możliwość napicia się z kubka lub butelki podczas jazdy, bez konieczności na...

Podróżowanie motocyklem powinno być komfortowe. Uchwyt na napój jest jednym z tych akcesoriów, bez których niby się można obejść. Owszem do czasu, gdy pierwszy raz wyjedzie się w trasę z takim uchwytem.  Wtedy, to szybko okazuje się jak poręczny on jest. Możliwość napicia się z kubka lub butelki podczas jazdy, bez konieczności nachylania, czy nawet zatrzymywania jest naprawdę wygodna! W swojej ofercie, sklep Lidor ma szeroka gamę uchwytów na napój do takich motocykli, jak Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Indian, Harley-Davidson, Honda, Honda Gold Wing. Mamy uchwyty mocowane do kierownicy, na zbiorniczki płynu, przy siedzeniu pasażera i na gmol, takich producentów jak Kuryakyn, Big Bike Goldstrike i Sako.  Uchwyty są wykonane z metalu, plastiku, lub skóry.  Sprawdź!

Czytaj więcej
Uchwyty na Napój do Motocykla - Dobra Cena! - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Aktywne filtry