WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Zestawy kół motocyklowych

Podobnie jak w przypadku każdego innego pojazdu, koła są integralną częścią twojego motocykla i bez nich nie byłbyś w stanie przenieść go gdziekolwiek, chyb...

Podobnie jak w przypadku każdego innego pojazdu, koła są integralną częścią twojego motocykla i bez nich nie byłbyś w stanie przenieść go gdziekolwiek, chyba, że jesteś czarodziejem. Sklep Lidor, poleca zestawy ( przód i tył) kół do motocykli od renomowanych wytwórców, takich jak Performance Machine czy Arlen Ness Zebraliśmy czyste i proste wzory i te bardziej wyrafinowane. Mamy klasyczny wzór szprychy z kontr...

Podobnie jak w przypadku każdego innego pojazdu, koła są integralną częścią twojego motocykla i bez nich nie byłbyś w stanie przenieść go gdziekolwiek, chyba, że jesteś czarodziejem. Sklep Lidor, poleca zestawy ( przód i tył) kół do motocykli od renomowanych wytwórców, takich jak Performance Machine czy Arlen Ness Zebraliśmy czyste i proste wzory i te bardziej wyrafinowane. Mamy klasyczny wzór szprychy z kontrastowym wykończeniem wypolerowanym do lustrzanego połysku, a także wykwintne wzory po 50 i 60 szprych oraz wiele innych oszałamiających stylów. Zestawy, kół które mamy w ofercie zadowolą każdego posiadacza choppera, lub cruisera, który chce upiększyć swoją maszynę. Są one, bowiem jednym z najprostszych sposobów by nadać swojemu motocyklowi specyficznego charakteru, który odróżni go z pośród innych.

Czytaj więcej
Zestawy Kół Motocyklowych Komplety - Dobra Cena! - Sklep Motocyklowy Lidor

Upss... nic tu nie mamy do wyświetlenia? Niemożliwe! Wkrótce naprawimy ten błąd! Przepraszamy ale nie udało się znaleźć akcesoriów na tej stronie.

Jeżeli aktualnie korzystasz z wyszukiwarki po motocyklu to prawdopodobnie nie mamy nic dopasowanego do Twojego motocykla w tym miejscu. Zobacz inne kategorie lub zresetuj filtr. Produkty i dopasowania do model są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Nie znalazłeś tego co Cię interesuje - napisz / zadzwoń do Nas!