WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Felgi i koła motocyklowe

Wyjątkowa wyrafinowana i elegancka oferta kół i obręczy motocyklowych, którą posiadamy obejmuje wszystko od uderzających minimalistyczn...

Wyjątkowa wyrafinowana i elegancka oferta kół i obręczy motocyklowych, którą posiadamy obejmuje wszystko od uderzających minimalistycznych wzorów po bardziej bogate opcje. Znajdziesz wyrafinowane koła oferujące połączenie kultowego stylu i koła o innowacyjnej kutej konstrukcji, gotowej wytrzymać prawie wszystko. Mamy też solidne, malowane, chromowane lub surowe obręcz na 40, 50 i 60 szpryc...

Wyjątkowa wyrafinowana i elegancka oferta kół i obręczy motocyklowych, którą posiadamy obejmuje wszystko od uderzających minimalistycznych wzorów po bardziej bogate opcje. Znajdziesz wyrafinowane koła oferujące połączenie kultowego stylu i koła o innowacyjnej kutej konstrukcji, gotowej wytrzymać prawie wszystko. Mamy też solidne, malowane, chromowane lub surowe obręcz na 40, 50 i 60 szprych. Prezentowane w niezliczonej liczbie modnych stylów z eleganckimi szprychami i doskonale uzupełnione eleganckimi wykończeniami, koła są doskonałym sposobem zaakcentowania odrębności twojego choppera lub cruisera. Głębokie czarne i błyszczące chromowane felgi można dodatkowo zaakcentować malowanymi piastami, kół, aby dodać odrobinę koloru i personalizacji. Przejrzyj szeroką ofertę sklepu Lidor, aby wybrać te koła lub obręcze, które pasują do Twojego gustu i potrzeb.

Czytaj więcej
Felgi Motocyklowe, Koła do Motocykli - Dobra Cena! - Sklep Motocyklowy Lidor

Upss... nic tu nie mamy do wyświetlenia? Niemożliwe! Wkrótce naprawimy ten błąd! Przepraszamy ale nie udało się znaleźć akcesoriów na tej stronie.

Jeżeli aktualnie korzystasz z wyszukiwarki po motocyklu to prawdopodobnie nie mamy nic dopasowanego do Twojego motocykla w tym miejscu. Zobacz inne kategorie lub zresetuj filtr. Produkty i dopasowania do model są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Nie znalazłeś tego co Cię interesuje - napisz / zadzwoń do Nas!