WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Owiewki motocyklowe uniwersalne

Owiewka motocyklowa to osłona wykonana z plastiku lub materiału kompozytowego, mająca na celu przede wszystkim ochronę przed wiatrem oraz poprawę stylistyki motocykla....

Owiewka motocyklowa to osłona wykonana z plastiku lub materiału kompozytowego, mająca na celu przede wszystkim ochronę przed wiatrem oraz poprawę stylistyki motocykla. Jest montowana na motocyklach również w celu poprawy aerodynamiki i ochrony kierowcy przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki swojemu kształtowi, owiewka skutecznie poprawia właściwości aerodynamiczne motocykla i zmniejsza opór powietrza podczas jazdy. Owiewk...

Owiewka motocyklowa to osłona wykonana z plastiku lub materiału kompozytowego, mająca na celu przede wszystkim ochronę przed wiatrem oraz poprawę stylistyki motocykla. Jest montowana na motocyklach również w celu poprawy aerodynamiki i ochrony kierowcy przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki swojemu kształtowi, owiewka skutecznie poprawia właściwości aerodynamiczne motocykla i zmniejsza opór powietrza podczas jazdy. Owiewki motocyklowe są oczywistym wyborem dla wszystkich, którzy szukają stylowej, niestandardowej szyby przedniej i ochrony przed wiatrem do swojego motocykla.

Owiewka motocyklowa - przeznaczenie

Owiewki chronią motocyklistę przed wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, deszcz czy drobne kamienie i inne przedmioty, które mogą być wyrzucane z drogi. W niektórych przypadkach owiewki motocyklowe są także wykorzystywane do montażu dodatkowego sprzętu, takiego jak reflektory czy systemy nawigacyjne, a także mogą stanowić element stylistyczny, podkreślający wygląd motocykla.

Owiewki motocyklowe z oferty LIDOR pełnią głównie funkcję estetyczną, nadając motocyklowi bardziej agresywny lub unikalny wygląd. Dobór odpowiedniej owiewki zależy od typu motocykla, preferowanego stylu jazdy oraz indywidualnych potrzeb kierowcy. Montaż owiewki może wymagać dostosowania niektórych elementów motocykla, takich jak lusterka czy światła, dlatego ważne jest, aby wybierać produkty kompatybilne z konkretnym modelem pojazdu.

Dobór idealnej owiewki motocyklowej - na co zwrócić uwagę?

Wielu kierowców lubi instalować owiewki na motocyklach typu chopper i cruiser, nadając swoim maszynom bardziej spersonalizowany wygląd. Ochrona przed zawirowaniami powietrza sprawia, że jazda jest wygodniejsza i mniej męcząca, ponieważ kierowca musi poświęcić mniej energii na utrzymanie swojej pozycji na motocyklu.

Podczas wyboru idealnej szyby, owiewki motocyklowej warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii, by jak najlepiej dopasować model do Twojego pojazdu.

  • Ważne jest, aby owiewka była kompatybilna z modelem Twojego motocykla. Każdy motocykl ma unikalną konstrukcję, a niewłaściwie dobrana owiewka motocyklowa może nie tylko nie pasować, ale również negatywnie wpływać na aerodynamikę i bezpieczeństwo pojazdu. W ofercie sklepu motocyklowego znajdziesz zarówno uniwersalne owiewki motocyklowe, jak i te dedykowane do konkretnych modeli motocykli.

  • Rozważ materiał, z jakiego jest wykonana owiewka. Lepsze materiały, takie jak włókno węglowe lub wysokiej jakości tworzywa sztuczne, zapewniają większą wytrzymałość i trwałość.

  • Istotna jest również estetyka – owiewka powinna współgrać z wyglądem Twojego motocykla i odpowiadać Twojemu stylowi.

Ważną kwestią jest także instalacja i konserwacja owiewki. Upewnij się, że możesz ją łatwo zamontować i utrzymać w dobrym stanie, aby zapewnić bezpieczeństwo i maksymalną funkcjonalność podczas jazdy.

Szeroka oferta owiewek motocyklowych w Lidor

W sklepie Lidor znajdziesz szeroką gamę uniwersalnych owiewek motocyklowych produkowanych przez najbardziej renomowane firmy w branży, takich jak, Memphis Shades. U nas również można nabyć zestawy montażowe wysokiej, jakości niezbędne do instalacji. Trudność instalacji zależy od typu motocykla. Jeśli znasz budowę swojej maszyny, możesz łatwo zainstalować zestaw owiewki motocyklowej w zaledwie kilka minut, używając tylko podstawowych narzędzi. Sklep Lidor oferuje owiewki do wielu modeli chopperów i cruiserów takich marek jak Indian, Suzuki, Harley–Davidson, Kawasaki, Honda i Yamaha. Istotne jest, by uniwersalna owiewka motocyklowa była nie tylko efektywna w działaniu, ale także estetycznie komponowała się z całością pojazdu. Dlatego w asortymencie naszego sklepu motocyklowego znajdziesz produkty o różnych kształtach, wymiarach i kolorach.

Nie tylko owiewka do motocykla - kompleksowa oferta dla motocyklistów

Oferujemy również szeroką gamę akcesoriów oraz części motocyklowych współpracujących z owiewkami motocyklowymi: gumy stabilizujące, uchwyty, regulowane stelaże i wiele innych, które zapewnią jeszcze większy komfort podczas jazdy. W naszym sklepie motocyklowym Lidor oprócz owiewek na motocykl znajdziesz również szeroki wybór innych akcesoriów, takich jak:

Nawigacja po naszej ofercie jest prosta i intuicyjna, a kompetentny zespół służy profesjonalną pomocą w doborze odpowiednich elementów. Gwarantujemy, że dzięki naszym produktom jazda na motocyklu będzie nie tylko bezpieczna, ale przede wszystkim przyjemna.

Czytaj więcej
Owiewki Motocyklowe Uniwersalne do Motocykla - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-20 z 48 pozycji

Aktywne filtry