WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Bagażniki motocyklowe

Bagażniki motocyklowe to nieodłączne elementy wyposażenia dla każdego motocyklisty, który chce podróżować z komfortem i swobodą. Sklep Lidor oferuje szeroki wybór różnych rodza...

Bagażniki motocyklowe to nieodłączne elementy wyposażenia dla każdego motocyklisty, który chce podróżować z komfortem i swobodą. Sklep Lidor oferuje szeroki wybór różnych rodzajów bagażników, dostosowanych do różnorodnych typów motocykli i potrzeb podróżnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Bagażniki do oparcia pasażera – wyjątkowo praktyczne rozwiązanie

Jeśli masz cruisera lub chopper...

Bagażniki motocyklowe to nieodłączne elementy wyposażenia dla każdego motocyklisty, który chce podróżować z komfortem i swobodą. Sklep Lidor oferuje szeroki wybór różnych rodzajów bagażników, dostosowanych do różnorodnych typów motocykli i potrzeb podróżnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Bagażniki do oparcia pasażera – wyjątkowo praktyczne rozwiązanie

Jeśli masz cruisera lub choppera z oparciem pasażera i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni bagażowej, bagażnik do oparcia pasażera jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Pozwala on łatwo założyć dodatkową torbę centralną lub kufer motocyklowy, zwiększając ładowność motocykla przy niewielkich kosztach.

Bagażniki te są dedykowane do konkretnego oparcia, więc ważne jest dopasowanie ich do producenta motocykla. Sklep Lidor oferuje szeroką gamę bagażników do oparć OEM i akcesoryjnych, takich marek jak RoadStyler, Cobra, Parts Unlimited i inne, abyś mógł znaleźć idealne rozwiązanie dla swojego motocykla.

Bagażniki solo – rozwiązanie dla tych, którzy kochają podróże w pojedynkę

Jeśli podróżujesz samotnie lub masz pojedyncze siedzenie, bagażnik solo może być doskonałym dodatkiem do Twojego motocykla. Pozwala on na zamontowanie torby na krótkie wypady, gdy nie masz sakw lub gdy potrzebujesz jeszcze więcej przestrzeni bagażowej.

Bagażniki solo są łatwe w montażu, zazwyczaj wykorzystują istniejące otwory montażowe siedzenia pasażera lub błotnika, dlatego są dedykowane do konkretnych marek i modeli motocykli. Dostępne są także modele przeznaczone do montażu na motocyklach z podwójnym siedzeniem, ale bez oparcia.

Sklep Lidor poleca bogatą gamę bagażników solo renomowanych marek, takich jak Big Bike, Cobra, National Cycle, Roadstyler, Kuryakyn i Parts Unlimited.

Bagażnik na kufer motocyklowy – zwiększ przestrzeń ładunkową

Duże motocykle turystyczne często wyposażone są w kufry boczne i kufer centralny, ale nawet ta przestrzeń może okazać się niewystarczająca podczas podróży w dwie osoby. Bagażnik motocyklowy na kufer centralny to praktyczne rozwiązanie, które pozwala wykorzystać powierzchnię pokrywy kufra do zamocowania dodatkowych bagaży. Montaż takiego bagażnika jest prosty, a większość dedykowana jest do kufrów z płaską pokrywą, choć dostępne są także modele pasujące do kufrowych pokryw o wypukłym kształcie.

Sklep motocyklowy Lidor oferuje szeroki wybór bagażników na kufer motocykla, zarówno płaskich, jak i rurkowych, takich marek jak Parts Unlimited i Show Chrome, aby każdy posiadacz ciężkiego motocykla turystycznego mógł znaleźć coś odpowiedniego dla swoich potrzeb i gustu.

Bagażnik motocyklowy na hak – wygodna dodatkowa przestrzeń

Dla motocyklistów poszukujących wygodnego rozwiązania do przewożenia dodatkowych bagaży bagażnik motocyklowy na hak stanowi doskonałą opcję. Montowany na haku holowniczym motocykla, ten rodzaj bagażnika oferuje dużą przestrzeń ładunkową, która może być wykorzystana do przewożenia sakw, torb czy innych przedmiotów podczas podróży.

Bagażniki na hak są łatwe w montażu i demontażu, co sprawia, że są praktycznym dodatkiem do motocykla zarówno podczas długich wypraw, jak i krótszych wypadów. Sklep Lidor oferuje różnorodne modele bagażników motocyklowych na hak, dostosowanych do różnych typów motocykli i potrzeb podróżnych, zapewniając klientom wybór idealnego rozwiązania dla ich motocykli.

Bagażnik motocyklowy uniwersalny – wszechstronne rozwiązanie dla różnych modeli motocykli

Dla motocyklistów poszukujących wszechstronnego rozwiązania do przewożenia bagażu na swoim jednośladzie uniwersalny bagażnik motocyklowy stanowi doskonałą opcję. Oferuje on możliwość montażu na różnych typach motocykli, niezależnie od ich marki czy modelu.

Bagażniki uniwersalne są zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych rodzajów maszyn, co sprawia, że są wyborem popularnym wśród motocyklistów o zróżnicowanych potrzebach i preferencjach. Dzięki możliwości regulacji i dopasowania do różnych siedzeń, ram czy błotników, bagażniki motocyklowe uniwersalne zapewniają elastyczność i funkcjonalność, które są kluczowe podczas podróży.

Wybierz idealny bagażnik motocyklowy dla siebie

Nieważne, czy preferujesz komfortową jazdę z pasażerem na cruiserze, czy długie wyprawy na turystycznym motocyklu, bagaż motocyklowy jest niezastąpionym akcesorium dla każdego podróżnika. Dzięki szerokiej gamie produktów dostępnych w sklepie Lidor każdy motocyklista znajdzie idealny bagażnik dopasowany do swoich potrzeb i preferencji.

Zobacz również:

Czytaj więcej
Bagażniki Motocyklowe na Kufer Centralny Uniwersalne - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 159 produktów.

Pokazano 1-20 z 159 pozycji

Aktywne filtry