WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Rama i nadwozie

Rama i nadwozie motocykla składają się z wielu elementów. Wahacze, półki przedniego zawieszenia, błotniki, zbiorniki paliwa, to wszystko s...

Rama i nadwozie motocykla składają się z wielu elementów. Wahacze, półki przedniego zawieszenia, błotniki, zbiorniki paliwa, to wszystko składa się na motocykl. Oprócz funkcjonalności, elementy te mogą mieć też walor estetyczny. Dlatego sklep Lidor, ma w ofercie ozdobne emblematy, pasy na błotnik, przedłużenia błotnika, zakończenia błotnika, okucia na błotnik  i relingi. Mamy sze...

Rama i nadwozie motocykla składają się z wielu elementów. Wahacze, półki przedniego zawieszenia, błotniki, zbiorniki paliwa, to wszystko składa się na motocykl. Oprócz funkcjonalności, elementy te mogą mieć też walor estetyczny. Dlatego sklep Lidor, ma w ofercie ozdobne emblematy, pasy na błotnik, przedłużenia błotnika, zakończenia błotnika, okucia na błotnik  i relingi. Mamy szeroki wybór ozdobnych nakładek takich jak np. nakładki na półki zawieszenia przedniego, różnego rodzaju chromowane nakładki na ramę motocykla, osłony główki ramy, spoilery na dół ramy, chromowane kapy boczne.Zbiornik paliwa, też daje duże pole do popisu. Ozdobne, nakładki, korki wlewu paliwa, dekle wlewu paliwa dodadzą klasy każdemu motocyklowi. Pasy na zbiornik paliwa nie tylko poprawiają wygląd, ale mogą też poprawić jego funkcjonalność  gdy mają kieszonkę na drobiazgi.Inne elementy, gdzie można jeszcze poprawić wygląd swojej maszyny są ramki i mocowania tablicy rejestracyjnej, nakładki i osłony na wahacz. Możesz też zmienić zbiornik oleju na chromowany, lub założyć stylowe osłony do niego, albo zmienić korek wlewu.U nas każdy użytkownik motocykla typu chopper lub cruiser, na pewno znajdzie coś dla siebie.Mamy szeroka gamę nakładek, osłon, relingów i okuć do motocykli takich marek jak:Harley-Davidson, Indian, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, czy Honda.

Błotniki, Emblematy, Akcesoria na błotnik, Mocowania błotnika, Nakładki na półkę, Akcesoria na ramę, Akcesoria zbiornika paliwa, Deflektory silnika, Stopki boczne, Elementy stopki bocznej, Zbiornik oleju, Elementy zbiornika oleju, Nakładki i osłony wahacza, Stelaże siedzenia, Ramki tablicy rejestracyjnej, Haki holownicze, Maszty flag.

Czytaj więcej
Akcesoria, części i gadżety dedykowane do ramy i nadwozia w motocyklu.

Jest 437 produktów.

Pokazano 1-20 z 437 pozycji

Aktywne filtry