WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Uchwyty na telefon do motocykla

W dzisiejszych czasach, gdy elektronika jest z nami, na co dzień, uchwyt na...

W dzisiejszych czasach, gdy elektronika jest z nami, na co dzień, uchwyt na telefon lub nawigację jest czymś, co warto mieć. Szczególnie, jeśli jeździ się motocyklem dużo, to wtedy poręczność takiego uchwytu jest bezdyskusyjna. Oczywiście niemal każdy użytkownik motocykla typu chopper lub cruiser będzie chciałby ten uchwyt się jes...

W dzisiejszych czasach, gdy elektronika jest z nami, na co dzień, uchwyt na telefon lub nawigację jest czymś, co warto mieć. Szczególnie, jeśli jeździ się motocyklem dużo, to wtedy poręczność takiego uchwytu jest bezdyskusyjna. Oczywiście niemal każdy użytkownik motocykla typu chopper lub cruiser będzie chciałby ten uchwyt się jeszcze prezentował. Większość motocyklowych uchwytów na telefon i nawigację jest w neutralnym kolorze czarnym. Na szczęście są też uchwyty chromowane, doskonale komponujące się z chromami na twojej maszynie. Sklep Lidor ma w swojej ofercie dużą gamę motocyklowych uchwytów na telefon i nawigację takich firm, jak Kuryakyn, RAM mounts i Extreme. Zarówno czarnych, jak i chromowanych do kierownic od 22 mm do 32 mm. Każdy, więc użytkownik choppera, lub cruisera takich firm jak Indian, Kawasaki, Harley-Davidson, Suzuki, Yamaha czy Honda, znajdzie coś dla siebie.

Czytaj więcej
Uchwyty na Telefon do Motocykla ma Smartfona do Motocyklu - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 136 produktów.

Pokazano 1-20 z 136 pozycji

Aktywne filtry