WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Kierownica i osprzęt

Kierownica i osprzęt z nią związany, są elementami istotnie wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo jazdy motocyklem.W naszej ofercie zna...

Kierownica i osprzęt z nią związany, są elementami istotnie wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo jazdy motocyklem.W naszej ofercie znajduje się szeroka gama manetek motocyklowych, manetek podgrzewanych, tempomatów, lusterek motocyklowych, klamek hamulca i sprzęgła, nakładek na przełączniki, obrotomierzy i wiele innych.Obojętnie czy chcesz zmienić samą kierownicę w swoim chopperze lub crui...

Kierownica i osprzęt z nią związany, są elementami istotnie wpływającymi na komfort i bezpieczeństwo jazdy motocyklem.W naszej ofercie znajduje się szeroka gama manetek motocyklowych, manetek podgrzewanych, tempomatów, lusterek motocyklowych, klamek hamulca i sprzęgła, nakładek na przełączniki, obrotomierzy i wiele innych.Obojętnie czy chcesz zmienić samą kierownicę w swoim chopperze lub cruiserze, czy upiększyć jej osprzęt, w sklepie Lidor na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mamy szeroki wybór czarnych i chromowanych manetek motocyklowych oraz dźwigni sprzęgła i hamulca. Do wyboru są także chromowane obudowy przełączników, chromowane osłony zbiorniczków sprzęgła i hamulca, chromowane nakładki na guziki przełączników. Jeżeli planujesz wymienić kierownicę, to też jest z czego wybierać, kierownice wysokie typu ape hanger, niskie, szerokie, czarne czy chromowane, kierownice 25 mm lub kierownice 32 mm - znajdziesz je u nas!W sklepie lub na zamówienie, mamy szeroką ofertę osprzętu, jak i kierownic, pasujących do motocykli takich marek jak Honda, Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Harley-Davidson czy Indian.  W sklepie Lidor stawiamy tylko na sprawdzone marki dlatego znajdziesz tu kierownice i osprzęt takich firm jak: Kuryakyn,L.A Choppers, Baron Customs, Drag Specialties, Arlen Ness, Biltwell, RSD, Paughco, TRW, Avon Grips, Emgo i wielu innych.

Podgrzewane manetki, Obudowy przełączników, Przełączniki, Osłony zbiorniczków, Akcesoria na kierownicę, Lusterka, Dźwignie sprzęgła i hamulca, Kierownice, Akcesoria do manetek, Manetki, Uchwyty linek, Oploty, Nakładki na przewody, Uchwyty na telefon i nawigację, Uchwyty na napój, Uchwyty na kamerę, Risery, Adaptery lusterek, Nakładki na lusterka.

Czytaj więcej
Kierownice motocyklowe, manetki, lusterka, dźwignie sprzęgła i hamulca

Jest 792 produktów.

Pokazano 1-20 z 792 pozycji

Aktywne filtry