WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Osłony chłodnicy

Wszystkie motocykle chłodzone cieczą mają zamontowane chłodnice za przednimi kołami. Gorący płyn chłodzący krążący w układzie pochłania nadmiar ciepła z bloku silnika i rozprasza go do...

Wszystkie motocykle chłodzone cieczą mają zamontowane chłodnice za przednimi kołami. Gorący płyn chłodzący krążący w układzie pochłania nadmiar ciepła z bloku silnika i rozprasza go do atmosfery podczas przechodzenia przez chłodnicę. Ponieważ chłodnice są zwykle wykonane ze stopów miedzi lub aluminium i zawierają stosunkowo miękkie żebra zaprojektowane w celu zapewnienia najbardziej wydajnego procesu wymiany ciepła, można je łatwo uszkod...

Wszystkie motocykle chłodzone cieczą mają zamontowane chłodnice za przednimi kołami. Gorący płyn chłodzący krążący w układzie pochłania nadmiar ciepła z bloku silnika i rozprasza go do atmosfery podczas przechodzenia przez chłodnicę. Ponieważ chłodnice są zwykle wykonane ze stopów miedzi lub aluminium i zawierają stosunkowo miękkie żebra zaprojektowane w celu zapewnienia najbardziej wydajnego procesu wymiany ciepła, można je łatwo uszkodzić przez latające skały, robaki i inne zanieczyszczenia drogowe. Wygięte lub uszkodzone żeberka uniemożliwiają swobodny przepływ powietrza przez chłodnicę, zmniejszając wydajność całego układu chłodzenia. Właśnie, dlatego te części są zwykle chronione za pomocą osłon.

Na wirtualnych półkach naszego sklepu Lidor można znaleźć bogatą kolekcję kratek i osłon chłodnic motocykli pochodzących od najbardziej zaufanych firm produkcyjnych w branży. Przejrzyj naszą stronę z tak znanymi markami, jak Show Chrome Accessories, Highway Hawk, Kuryakyn, Cobra USA, Road Styler i inne. Możesz wybierać produkty najwyższej, jakości z różnych chromowanych lub malowanych proszkowo kratek chłodnic i bocznych akcentów z listwami i wstawkami z siatki, osłon chłodnicy, pokryw chłodnic, wytrzymałych pokryw ochronnych, spoilerów, skrzeli rekina i elementów ozdobnych na otwory wentylacyjne, kratki do kierunkowskazów, na głośniki i wiele innych.

Oprócz pełnienia oczywistej funkcji praktycznej, do zmiany stylu motocykla można użyć specjalnie zaprojektowanej osłony chłodnicy. Jeśli chcesz wyróżnić swoją maszynę, zastanów się nad wyborem jednej z naszych kratek na chłodnicę lub osłon laserowych wykonanych metodą CNC lub laserowo wycinanych np. czaszek i płomieni. Jeśli wolisz prostszą, bardziej tradycyjną, dobrze wyważoną konstrukcję, możemy zaoferować Ci osłony z pionowymi lub poziomymi listwami wytłoczonymi z wytrzymałej stali i pokrytymi chromem. Mamy ofertę osłon chłodnicy do takich motocykli jak Kawasaki, Honda, Yamaha, Suzuki, Indian. Wszystkie te części cechuje prosty, przykręcany montaż.

Czytaj więcej
Osłony chłodnicy do motocykli. Duży piękny element ozdobny.

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-20 z 44 pozycji

Aktywne filtry