WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Wygłuszenia

Wygłuszenia wydechów, tzw. DB killery są bardzo przydatne, ...

Wygłuszenia wydechów, tzw. DB killery są bardzo przydatne, gdy chcesz stonować trochę swój układ wydechowy. Firmy produkujące wydechy, takie jak Vance & Hines, czy Cobra mają w swojej ofercie DB killery/wygłuszenia do większości produkowanych modeli. Montaż db killerów jest prosty, można to zrobić samemu w swoi...

Wygłuszenia wydechów, tzw. DB killery są bardzo przydatne, gdy chcesz stonować trochę swój układ wydechowy. Firmy produkujące wydechy, takie jak Vance & Hines, czy Cobra mają w swojej ofercie DB killery/wygłuszenia do większości produkowanych modeli. Montaż db killerów jest prosty, można to zrobić samemu w swoim garażu, efekt jest słyszalny od razu w postaci wyciszenia od 3-5 db na rurze. Sklep Lidor ma w swojej ofercie całą gamę db killerów firm Vance & Hines i Cobra oraz Kaliński pasujących do rur wydechowych tych producentów. Jeżeli więc szukasz wygłuszenia do wydechów swojego motocykla to sprawdź naszą ofertę db killerów, a na pewno znajdziesz cos dla siebie. Na stanie lub na zamówienie pełna oferta wygłuszeń wydechów do motocykli Kawasaki, Harley Davidson, Indian, Honda, Suzuki, Yamaha.

Czytaj więcej
Wygłuszenia do motocyklowych układów wydechowych

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry