Kamery i wideorejestratory motocyklowe

W dzisiejszym świecie technologii kamery motocyklowe stały się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego pasjonata jazdy na motocyklu. Sklep motocyklowy Lidor oferuje...

W dzisiejszym świecie technologii kamery motocyklowe stały się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego pasjonata jazdy na motocyklu. Sklep motocyklowy Lidor oferuje szeroką gamę kamer motocyklowych, które nie tylko rejestrują podróże, ale także zwiększają bezpieczeństwo na drodze, działając jako obiektywny świadek w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Wideorejestrator motocyklowy cechuje się wysoką jakością obrazu, t...

W dzisiejszym świecie technologii kamery motocyklowe stały się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego pasjonata jazdy na motocyklu. Sklep motocyklowy Lidor oferuje szeroką gamę kamer motocyklowych, które nie tylko rejestrują podróże, ale także zwiększają bezpieczeństwo na drodze, działając jako obiektywny świadek w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Wideorejestrator motocyklowy cechuje się wysoką jakością obrazu, trwałością i łatwością montażu, co sprawia, że jest on idealnym wyborem dla każdego motocyklisty.

Wideorejestrator motocyklowy ma oko na drogę

Kamery motocyklowe mają możliwość ciągłego nagrywania dzięki funkcji pętli. To znaczy, że kiedy przestrzeń na karcie micro SD użytkownika (do 64 GB) się zapełni, starsze nagrania zostaną zastąpione nowymi. Kamera rozpoczyna nagrywanie automatycznie po podłączeniu do portu USB i włączeniu motocykla, a kończy po wyłączeniu zapłonu. Wideorejestrator motocyklowy to niezastąpiony sprzęt, który dokumentuje każdy kilometr podróży. 

Wybór kamery na motocykl

Można skorzystać z wszystkich dostępnych ustawień, jakie ma kamera. Rejestrator motocyklowy, który mamy w ofercie, posiada przyciski o ergonomicznym kształcie, które ułatwiają obsługę i sterowanie, a także wyświetlacz LCD dotykowy pozwalający na wyświetlanie i odtwarzanie filmów. 

  • Ustawienia nagrywania: można wybrać rozdzielczość 1920×1080 (Full HD), 1440×1080 (HD) lub 1280×720, przy 30 klatkach na sekundę.

  • Umiejscowienie kamery: równie popularne są kamery motocyklowe na kask, jak i te na pojazd. Oferujemy sztywne uchwyty, które bezpiecznie utrzymają urządzenie.

  • Rozmiar: małe kamerki sportowe można szybko zdemontować i schować do torby.

  • Moduł WiFi: kamery motocyklowe można podłączyć pod sieć WiFi i emitować obraz na żywo.

Zalety i funkcje wideorejestratorów motocyklowych

Wideorejestratory motocyklowe oferowane w naszym sklepie posiadają szereg zalet i funkcji.

  • Długotrwała praca na baterii – zapewniamy modele, które cechują się długim czasem pracy na jednym ładowaniu, nawet do 3 godzin. Jeśli są podłączone do gniazda zasilającego, nie mają w zasadzie limitu czasu nagrywania.

  • Odporność na warunki atmosferyczne – kamery i rejestratory motocyklowe są odporne na deszcz, śnieg czy ekstremalne temperatury. Posiadają specjalne etui lub szczelne osłony na gniazda zasilania.

  • Prosty montaż i demontaż – niezależnie od wybranego miejsca na montaż, wszystko przebiega bezproblemowo. W zestawach zawsze znajduje się komplet mocowań.

Twój sprzęt motocyklowy w jednym miejscu

Nie zapomnij, że sklep motocyklowy Lidor oferuje nie tylko wideorejestrator na motocykl, ale także inne akcesoria motocyklowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do korzystania z naszej wygodnej i intuicyjnej platformy zakupowej. W Lidor.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz:

Czytaj więcej
Kamery Motocyklowe, Wideorejestratory na Motocykl - Sklep Motocyklowy Lidor

Aktywne filtry