WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Piasty kół do motocykla

Chcesz nadać swojemu chopperowi, albo cruiserowi inny wygląda, zmieniając np. koła? Możesz kupić gotowe koła, albo zestawy kół. Jeśli jednak masz więcej cie...

Chcesz nadać swojemu chopperowi, albo cruiserowi inny wygląda, zmieniając np. koła? Możesz kupić gotowe koła, albo zestawy kół. Jeśli jednak masz więcej cierpliwości, możesz skomponować własne koła i dać je do zbudowania, lub samemu to zrobić. Jeżeli tak chcesz uczynić, to powinieneś zacząć od dobrej, jakości piasty koła. Możesz wybrać piasty stalowe, lub aluminiowe z klasycznymi rozbieralnymi łożyskami, lub c...

Chcesz nadać swojemu chopperowi, albo cruiserowi inny wygląda, zmieniając np. koła? Możesz kupić gotowe koła, albo zestawy kół. Jeśli jednak masz więcej cierpliwości, możesz skomponować własne koła i dać je do zbudowania, lub samemu to zrobić. Jeżeli tak chcesz uczynić, to powinieneś zacząć od dobrej, jakości piasty koła. Możesz wybrać piasty stalowe, lub aluminiowe z klasycznymi rozbieralnymi łożyskami, lub całe z zainstalowanymi łożyskami tzw. kartridże, na jedną tarczę hamulcową lub na dwie ( piasta przednia), czarne lub chromowane. Możesz dobrać piasty i osie, które będą pasować do takich motocykli jak Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Honda, Indian lub Harley-Davidson. Jest to kwestia doboru parametrów, gdyż w większości takie piasty będą uniwersalne z wyjątkiem tych do kół tylnych motocykli napędzanych wałkiem kardana. Sklep Lidor oferuje piasty do kół szprychowych, takich firm jak V-Twin, Arlen Ness i Zodiac.

Czytaj więcej
Piasty Kół do Motocykla - Dobra Cena! - Sklep Motocyklowy Lidor

Upss... nic tu nie mamy do wyświetlenia? Niemożliwe! Wkrótce naprawimy ten błąd! Przepraszamy ale nie udało się znaleźć akcesoriów na tej stronie.

Jeżeli aktualnie korzystasz z wyszukiwarki po motocyklu to prawdopodobnie nie mamy nic dopasowanego do Twojego motocykla w tym miejscu. Zobacz inne kategorie lub zresetuj filtr. Produkty i dopasowania do model są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Nie znalazłeś tego co Cię interesuje - napisz / zadzwoń do Nas!