WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Kaski motocyklowe i motorowe

Kask motocyklowy to bardzo ważne i niezbędne wyposażenie gdy wsiadamy na motocykl - jest najważniejszym elementem dla naszego bezpieczeństwa. Lidor w swojej ofercie posiada kaski najle...

Kask motocyklowy to bardzo ważne i niezbędne wyposażenie gdy wsiadamy na motocykl - jest najważniejszym elementem dla naszego bezpieczeństwa. Lidor w swojej ofercie posiada kaski najlepszych marek i przede wszystkim posiadające odpowiednie homologacje. Proponujemy kaski zarówno na choppera jak i na motocykle turystyczne. Kaski integralne, otwarte (bez-szczękowe) i szczękowe w atrakcyjnej kolorystyce i grafice. Kask motocyklowy w powinien...

Kask motocyklowy to bardzo ważne i niezbędne wyposażenie gdy wsiadamy na motocykl - jest najważniejszym elementem dla naszego bezpieczeństwa. Lidor w swojej ofercie posiada kaski najlepszych marek i przede wszystkim posiadające odpowiednie homologacje. Proponujemy kaski zarówno na choppera jak i na motocykle turystyczne. Kaski integralne, otwarte (bez-szczękowe) i szczękowe w atrakcyjnej kolorystyce i grafice. Kask motocyklowy w powinien być wygodny i komfortowy, posiadać blendę przeciwsłoneczną i najlepiej zintegrowany interkom - lub możliwość jego montażu. Kaski w naszej ofercie mają aerodynamiczną budowę, wydajny system wentylacji i idealne dopasowanie.

Jaki dobrać kask motocyklowy - ma to być kask otwarty, szczękowy, integralny? Jak doposażyć kask motocyklowy w system komunikacji oraz dodatkowe akcesoria?

Czytaj więcej
Kaski Motocyklowe Motorowe, do Motocykla Bezpieczne - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-20 z 57 pozycji

Aktywne filtry