WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Dysze i iglice gaźnika

Gaźnik jest urządzeniem odpowiedzialnym za dostarczanie odpowiedniej mieszanki paliwa i powietrza do silnika. Mimo, że coraz rzadziej s...

Gaźnik jest urządzeniem odpowiedzialnym za dostarczanie odpowiedniej mieszanki paliwa i powietrza do silnika. Mimo, że coraz rzadziej spotyka się go w motocyklach produkowanych współcześnie, to nadal krąży po drogach wiele motocykli z silnikiem wyposażonym w gaźnik. W przeciwieństwie do wtrysku, gaźnik nie jest urządzeniem samoadaptacyjnym. Dlatego też wszelka zmiana filtra na mniej restry...

Gaźnik jest urządzeniem odpowiedzialnym za dostarczanie odpowiedniej mieszanki paliwa i powietrza do silnika. Mimo, że coraz rzadziej spotyka się go w motocyklach produkowanych współcześnie, to nadal krąży po drogach wiele motocykli z silnikiem wyposażonym w gaźnik. W przeciwieństwie do wtrysku, gaźnik nie jest urządzeniem samoadaptacyjnym. Dlatego też wszelka zmiana filtra na mniej restrykcyjny, albo wydechów na głośniejsze wiąże się z koniecznością manualnej regulacji gaźnika. Czasami nie da się już go wyregulować i trzeba zmienić jego komponenty, jak na przykład dysze. Sklep Lidor, poleca do gaźników zestawy dysz takich renomowanych producentów jak Cobra, Dynojet, Baron, EBC. Jeżeli zmieniasz oryginalny filtr swojego motocykla na akcesoryjny to będziesz potrzebować dysz. Mamy w ofercie dysze do gaźników motocykli takich producentów jak Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, czy Harley-Davidson. Wejdź i sprawdź!

Czytaj więcej
Dysze i iglice do gaźnika motocyklowego.

Upss... nic tu nie mamy do wyświetlenia? Niemożliwe! Wkrótce naprawimy ten błąd! Przepraszamy ale nie udało się znaleźć akcesoriów na tej stronie.

Jeżeli aktualnie korzystasz z wyszukiwarki po motocyklu to prawdopodobnie nie mamy nic dopasowanego do Twojego motocykla w tym miejscu. Zobacz inne kategorie lub zresetuj filtr. Produkty i dopasowania do model są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Nie znalazłeś tego co Cię interesuje - napisz / zadzwoń do Nas!