WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Chemia motocyklowa

Sprawny i czysty motocykl  to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania i spokój przez cały sezon. W tym dziale sklepu Lidor.pl zawarliśmy wszystko co potrzebuje...

Sprawny i czysty motocykl  to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania i spokój przez cały sezon. W tym dziale sklepu Lidor.pl zawarliśmy wszystko co potrzebuje Twój motocykla aby pozostał w dobrej kondycji. W ofercie znajdziesz materiały i części eksploatacyjne: filtry oleju, oleje silnikowe, oleje do zawieszenia, oleje przekładniowe, filtry paliwa, wkłady do filtrów powietrza, środki czyszczenia  filtrów powietr...

Sprawny i czysty motocykl  to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania i spokój przez cały sezon. W tym dziale sklepu Lidor.pl zawarliśmy wszystko co potrzebuje Twój motocykla aby pozostał w dobrej kondycji. W ofercie znajdziesz materiały i części eksploatacyjne: filtry oleju, oleje silnikowe, oleje do zawieszenia, oleje przekładniowe, filtry paliwa, wkłady do filtrów powietrza, środki czyszczenia  filtrów powietrza, świece zapłonowe, tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, płyny hamulcowe oraz smary do łańcucha. 

Jak już motocykl ma wszystko sprawne i wymienione należy zadbać o jego stan wizualny. Czystości to nie tylko dobry wygląd  - jest to również skuteczny sposób na zapewnienie prawidłowego i bezpiecznego działania. Zaniedbanie motocykla może na dłuższą metę kosztować o wiele więcej pieniędzy niż inwestycja w niedrogie środki do czyszczenia motocykla. Oferujemy najbardziej skuteczne środki  do czyszczenia motocykla, impregnacja i czyszczenie odzieży motocyklowej. Nasi Klienci głównie muszą dbać o chromy – mamy takie środki! Przede wszystkim musisz usunąć cały brud, błoto i kurz, którym może być pokryty motocykl. Możesz spróbować to zrobić, używając zwykłej wody i szmaty, jednak posiadanie odpowiednich środków pozwoli zaoszczędzić czas i wysiłek, a motocykl będzie lśnił. Przejrzyj szeroką kolekcję środków myjących i czyszczących, które mamy w naszym sklepie. Korzystając z nich, będziesz w stanie niemal bez wysiłku doprowadzić maszynę do zadowalającego Cię stanu. Wybierz produkty, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Jak prawidłowo zadbać o swój motocykl - zapoznaj się z tym działem!

Czytaj więcej
Chemia Motocyklowa, do Motocykla - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 183 produktów.

Pokazano 1-20 z 183 pozycji

Aktywne filtry