WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Szprychy motocyklowe

Klasyczne koła to takie, które są zbudowane z felgi, piasty oraz szprych. Wśród motocykli współczesnych dominują koła odlewane. Jednak dużo jeszcze motocykl...

Klasyczne koła to takie, które są zbudowane z felgi, piasty oraz szprych. Wśród motocykli współczesnych dominują koła odlewane. Jednak dużo jeszcze motocykli neoklasycznych, oraz chopperów i cruiserów jeździ na kołach ze szprychami. Są one wytrzymałe a ich ponadczasowy wygląd podoba się każdemu. Koła takie czasami wymagają napraw, albo wymiany, lub odbudowania. Jeżeli  myślisz o odbudowaniu, lub zbudowaniu sob...

Klasyczne koła to takie, które są zbudowane z felgi, piasty oraz szprych. Wśród motocykli współczesnych dominują koła odlewane. Jednak dużo jeszcze motocykli neoklasycznych, oraz chopperów i cruiserów jeździ na kołach ze szprychami. Są one wytrzymałe a ich ponadczasowy wygląd podoba się każdemu. Koła takie czasami wymagają napraw, albo wymiany, lub odbudowania. Jeżeli  myślisz o odbudowaniu, lub zbudowaniu sobie nowych kół szprychowanych, to dobrze trafiłeś! Sklep Lidor poleca zestawy szprych do kół o różnej średnicy. Mamy w swojej ofercie, zestawy szprych do kół o średnicy 16, 18, 19, 21 cali i wielu innych. Sprzedajemy tylko szprychy renomowanych, takich firm jak Drag Specialties i V-Twin Manufacturing.

Czytaj więcej
Szprychy Motocyklowe do Kół - Dobra Cena! - Sklep Motocyklowy Lidor

Upss... nic tu nie mamy do wyświetlenia? Niemożliwe! Wkrótce naprawimy ten błąd! Przepraszamy ale nie udało się znaleźć akcesoriów na tej stronie.

Jeżeli aktualnie korzystasz z wyszukiwarki po motocyklu to prawdopodobnie nie mamy nic dopasowanego do Twojego motocykla w tym miejscu. Zobacz inne kategorie lub zresetuj filtr. Produkty i dopasowania do model są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane. Nie znalazłeś tego co Cię interesuje - napisz / zadzwoń do Nas!