WYBIERZ MOTOCYKL

Po wyborze motocykla kliknij SZUKAJ - zobaczysz produkty dopasowane do niego. Aby zobaczyć wszystkie produkty dostępne w sklepie kliknij RESET i SZUKAJ.
1
2
3

Filtruj według

Marka

Marka

Nawigacje motocyklowe GPS

W świecie cyfrowych rozwiązań, które ułatwiają życie każdemu motocykliście, niezwykle cennym elementem wyposażenia jest nawigacja motocyklowa. Znacznie ułatwia podróżo...

W świecie cyfrowych rozwiązań, które ułatwiają życie każdemu motocykliście, niezwykle cennym elementem wyposażenia jest nawigacja motocyklowa. Znacznie ułatwia podróżowanie, a jej precyzyjne wskazówki pozwalają na łatwe dotarcie do wyznaczonego celu. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na dwóch kołach, odpowiednio dobrany GPS motocyklowy to klucz do bezp...

W świecie cyfrowych rozwiązań, które ułatwiają życie każdemu motocykliście, niezwykle cennym elementem wyposażenia jest nawigacja motocyklowa. Znacznie ułatwia podróżowanie, a jej precyzyjne wskazówki pozwalają na łatwe dotarcie do wyznaczonego celu. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kierowcą, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na dwóch kołach, odpowiednio dobrany GPS motocyklowy to klucz do bezpiecznej i komfortowej podróży. Będzie dobrym wyborem na dłuższe przejażdżki pełne wrażeń, jak i te krótkie, np. do pracy.

Nowoczesność i funkcjonalność w jednym – nawigacje GPS

Nawigacje GPS to urządzenia, które stworzone zostały z myślą o podróżach – bez względu na długość i cel. Nasz sklep motocyklowy oferuje szeroki wybór tych urządzeń, a dodatkowo profesjonalne doradztwo na ten i inne tematy. Wśród oferty znajdują się nawigacje GPS o zróżnicowanych funkcjach i od różnych producentów, takich jak TomTom, Garmin oraz Navitel.

Zalety nawigacji motocyklowej

Garmin motocyklowy, jako specjalistyczne urządzenie zaprojektowane z myślą o potrzebach motocyklistów, oferuje wiele zalet, które znacząco ułatwiają i uprzyjemniają podróżowanie na dwóch kołach. Oto cechy, jakie wyróżniają GPS motocyklowy.

 • Są odporne na różne warunki atmosferyczne.

  • Dzięki dużej wodoodporności można z nimi jeździć nawet podczas intensywnej ulewy.

  • Wyświetlacze nawigacji motocyklowych są zaprojektowane tak, aby były czytelne nawet w mocnym słońcu, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy.

 • Nawigacja do motocykla wytrzyma intensywne wibracje i wstrząsy.

 • Mają dostęp do aktualizowanych map, przez co można z nich korzystać przez długie lata, bez konieczności wymiany na nowszy model.

 • Ekran jest przystosowany do obsługi w rękawicach motocyklowych. Nie trzeba ściągać rękawiczki, aby sprawdzić trasę.

 • Nawigacja motocyklowa ma wbudowany moduł WiFi. Dodatkowo można się z nią połączyć telefonem i korzystać z asystenta Google lub Siri.

 • Nawigacje posiadają możliwość połączenia z komunikatorami Intercom.

 • Sprzęt GPS zawiera w zestawach porządny uchwyt, który utrzyma nawigację na miejscu nawet podczas bardzo szybkiej jazdy.

Z nami przejażdżka będzie bezpieczna i komfortowa

Z nawigacją do motoru każda kolejna przejażdżka staje się niezapomnianym doświadczeniem, łączącym przyjemność jazdy z najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu. Postaw na markę, której zaufało już wielu klientów, doceniających nie tylko wytrzymałość i niezawodność produktów, ale także ich nowoczesny design i zaawansowane technologiczne rozwiązania. W naszej ofercie, oprócz nawigacji do motocykla, znajdują się również inne akcesoria i wyposażenie, które pozwolą w pełni cieszyć się każdym kilometrem przejechanym na motocyklu:

Czytaj więcej
Nawigacja Motocyklowa GPS do Motocykla - Dobra Cena! - Sklep Motocyklowy Lidor

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry