Kuryakyn

Lidor jako oficjalny dealer Kuryakyn w Polsce oferuje pełną gamę dostępnych produktów tej marki. 

Gdy chcesz się dowiedzi...

Lidor jako oficjalny dealer Kuryakyn w Polsce oferuje pełną gamę dostępnych produktów tej marki. 

Gdy chcesz się dowiedzieć więcej o produktach Kuryakyn porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie producenta - ni...

Lidor jako oficjalny dealer Kuryakyn w Polsce oferuje pełną gamę dostępnych produktów tej marki. 

Gdy chcesz się dowiedzieć więcej o produktach Kuryakyn porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie producenta - nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie!

Kuryakyn od 29 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją akcesoriów do motocykli. 

Ta amerykańska firma jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek akcesoriów motocyklowych. Firma jest liderem w branży dzięki innowacyjnym produktom głównie z myślą o motocyklach typu cruiser/chopper oraz Hondy Gold Wing. Akcesoria motocyklowe Kuryakyn są tworzone przez ludzi dla ludzi, których pasją są motocykle.

Żadna inna marka nie ma tak różnorodnej oferty i tak niepowtarzalnego stylu! Dobrze zaprojektowane i świetnie wykonane akcesoria, które mogą znacząco zmienić wygląd motocykla.

Kuryakyn ma w ofercie szeroką gamę akcesoriów motocyklowych, która obejmuje produkty od przedniego do tylnego błotnika motocykla.

Hyperchargery Kuryakyn to najbardziej popularne customowe filtry powietrza na świecie. Torby motocyklowe, podnóżki i podesty, dodatkowe oświetlenie – lightbary - są tym, z czego słynie w świecie motocykli. 

Należy wspomnieć o manetkach ISO Grips, które były pierwszymi udanymi akcesoriami w ofercie - wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Są przeznaczone dla tych, którzy chcą sprawić, by długie przejażdżki były znacznie wygodniejsze. Manetki eliminują wibracje kierownicy, zmniejszając zmęczenie dłoni w dłuższej podróży. 

Zapraszamy do zakupów produktów Kuryakyn w naszym sklepie Lidor.pl. Zapoznaj się również z pełną ofertą firmy na stronie KURYAKYN

Czytaj więcej

Jest 1302 produktów.

Pokazano 1-20 z 1302 pozycji