Cobra

Cobra USA jest powszechnie znana jako firma, która zrewolucjonizowała rynek układów wydechowych i akcesoriów do motocykli typu cruiser-chopper – zarówno Har...

Cobra USA jest powszechnie znana jako firma, która zrewolucjonizowała rynek układów wydechowych i akcesoriów do motocykli typu cruiser-chopper – zarówno Harley Davidson jak i metrycznych czyli Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha. Pod koniec lat osiemdziesiątych, kiedy nie było możliwości kupienia customowych układów wydechowych do japońskich motocykli typu cruiser-chopper, Tim McCool i Ken Boyko rozpoczęli projekt...

Cobra USA jest powszechnie znana jako firma, która zrewolucjonizowała rynek układów wydechowych i akcesoriów do motocykli typu cruiser-chopper – zarówno Harley Davidson jak i metrycznych czyli Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha. Pod koniec lat osiemdziesiątych, kiedy nie było możliwości kupienia customowych układów wydechowych do japońskich motocykli typu cruiser-chopper, Tim McCool i Ken Boyko rozpoczęli projektowanie układów wydechowego dla Yamahy Virago 750. Wkrótce ich asortyment znacznie się rozszerzyły na inne marki i modele motocykli.

Obecnie układy wydechowe Cobra stanowią sedno linii produktów tej marki, ale oferują także szeroki wybór części i akcesoriów takich jak: filtry powietrza, oparcia pasażera, bagażniki, gmole do motocykli Harley-Davidson, Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki.

Gdy chcesz się dowiedzieć więcej o produktach Cobra porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie na stronie producenta COBRA V-TWIN i COBRA METRIC- nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej

Jest 457 produktów.

Pokazano 1-20 z 457 pozycji