Soundstream Technologies

Muzyka i ruch są kluczowymi składnikami naszego wiecznie zabieganego stylu życia. Polegamy na elektronice, aby uczynić nasze życie bardziej produktywnym i przyjemnym. Wraz z rosnącym o...

Muzyka i ruch są kluczowymi składnikami naszego wiecznie zabieganego stylu życia. Polegamy na elektronice, aby uczynić nasze życie bardziej produktywnym i przyjemnym. Wraz z rosnącym obciążeniem pracą i obowiązkami domowymi oraz coraz dłuższymi dojazdami do pracy, szukamy lepszych i przyjemniejszych sposobów funkcjonowania przez cały dzień. Soundstream chce zapewnić Ci najlepszą możliwą rozrywkę podczas codziennych dojazdów do pracy lub ...

Muzyka i ruch są kluczowymi składnikami naszego wiecznie zabieganego stylu życia. Polegamy na elektronice, aby uczynić nasze życie bardziej produktywnym i przyjemnym. Wraz z rosnącym obciążeniem pracą i obowiązkami domowymi oraz coraz dłuższymi dojazdami do pracy, szukamy lepszych i przyjemniejszych sposobów funkcjonowania przez cały dzień. Soundstream chce zapewnić Ci najlepszą możliwą rozrywkę podczas codziennych dojazdów do pracy lub ciężko zarobionych wakacji poprzez inżynierię i zrozumienie Twoich potrzeb w zakresie mobilnego audio/wideo.

Soundstream wierzy, że jakość dźwięku i wydajność to cel nr 1 naszych produktów. Stara się oferować naszym klientom najlepsze mobilne produkty audio i wideo dostępne obecnie na świecie - między innymi doskonałe zestawy audio do motocykli Harley-Davidson.

Firma od 40 lat jest liderem w inżynierii i wydajności dźwięku mobilnego. Wizja pozostała niezmienna przez cały ten okres. „Śmiała inżynieria i niekonwencjonalne myślenie pozwolą wydobyć tylko to, co najlepsze zarówno z naszego produktu, jak i naszych pracowników”. Ta wizja przyniosła firmie Soundstream ponad 90 branżowych nagród za innowacyjność i wydajność.

Soundstream ma w swojej bogatej ofercie, wspomniane już innowacyjne zestawy audio do motocykli Harley-Davidson klasy Touring. Możesz dobrać odpowiedni sprzęt do swojego motocykla. Soundtsream ma modele pasujące od rocznika 98 w wzyż. Także jeżeli szukasz audio do Electry, albo Road Glide czy Street Glide, to na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czytaj więcej

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji