Czarne tłumiki z regulacją głośności KessTech Harley Touring 107" 2017-2020 / 170-1442-762
  • Czarne tłumiki z regulacją głośności KessTech Harley Touring 107" 2017-2020 / 170-1442-762

Czarne tłumiki z regulacją głośności KessTech Harley Touring 107" 17-20

Indeks: KT 170-1442-762
Producent: KessTech
Cena: 13 569,00 zł
Wysyłka
od 3 do 7 dni
expand_more
Produkt dostępny na magazynie.

Termin doręczenia towaru zależny jest od wybranej formy płatności i wynosi średnio 1‑2 dni.

Nasz sklep dołoży wszelkich starań aby przesyłka została wysłana do Państwa w podanym terminie.

Termin wysyłki może ulec zmianie jeśli:

- sprawdzany przed wysłaniem towar jest niesprawny lub niekompletny i wymaga zamówienia nowego egzemplarza.
- wybrana została płatność przelewem zwykłym (czas wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy)
- zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00 (czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy)
Wysyłka
3‑7 dni (na zamówienie)
expand_more
Produkt dostępny na zamówienie.

Nasz sklep dołoży wszelkich starań aby przesyłka została wysłana do Państwa w podanym terminie.

Termin wysyłki może ulec zmianie jeśli:

- producent nie ma na magazynie wystarczającej ilości produktów
- sprawdzany przed wysłaniem towar jest niesprawny lub niekompletny i wymaga zamówienia nowego egzemplarza
- wybrana została płatność przelewem zwykłym (czas wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy)
- zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00 (czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy)

Termin doręczenia towaru zależy od wybranej formy płatności i wynosi średnio 3‑7 dni
Rocznik motocykla
Producent motocykla
Model motocykla
Ilość

14 dni na zwrot produktów
Dostawa gratis
od 999 zł
Bezpieczne formy płatności

Motocyklowe, czarne tłumiki KessTech 2-2 FL-Double Ø 104 mm, z 3-stopniową regulacją głośności (ESE) oraz europejską homologacją ECE. Wersja ze ściętymi pod kątem zakończeniami tłumików ( tipami ) typu Slash Up.

 Zaprojektowane i dopasowane do motocykli Harley-Davidson Touring z silnikiem Milwaukee-Eight M8 o pojemności 107", od roku 2017 do 2020.

Firma KessTech jest jednym z nielicznych producentów układów wydechowych oraz tłumików do motocykli Harley-Davidson, Indian oraz BMW, który spełnia europejskie normy poziomu hałasu i norm spalin. Dzięki wewnętrznej przepustnicy i możliwości regulacji poziomu dźwięku wydechy KessTech są w 100% legalne na drogach publicznych, posiadają europejską  homologację ECE, jednocześnie zachowując niesamowity basowy dźwięk, który ucieszy każdego kierowcę motocykla.

Tłumiki z regulowaną przepustnicą ESE działają w trzech trybach głośności, które możesz zmieniać w ułamku sekundy, zaledwie poprzez naciśnięcie przycisku na kierownicy.

Regulowany poziom głośności system ESE (ELECTRONIC SOUND EXPERIENCE) pozwoli cieszyć się jazdą motocyklem niezależnie od otoczenia. Czy jedziesz motocyklem w mieście, spokojnej i cichej okolicy lub wracasz wieczorem do domu. Czy odkręcasz manetkę po za miastem, na krętych drogach, gdzie chcesz cieszyć się muzyką płynącą z pracy silnika. Wydech KessTech dostarczy Ci wszystkiego czego potrzebujesz.

Dzięki systemowi KessTech nie tylko jeździsz na motocyklu - żyjesz tym! Zobacz, usłysz i poczuj. To Twoja chwila na dwóch kołach. Żadnemu innemu producentowi układu wydechowego nie udaje się tak dobrze przenieść dźwięku wydechu na ulice, tak czystego i jednocześnie w 100% legalnego. Tak tworzymy te wyjątkowe chwile szczęścia, dzięki którym jeździmy na motocyklach! Więc na co czekasz? „Przeżyj swoją chwilę”. Elektronika zapewnia, że system dźwiękowy gwarantuje motocykliście wyjątkowe doznania dźwiękowe i jednocześnie pozwala na jazdę w pełni legalnie. Dźwięk wydechu jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami.

W skrócie: jako posiadacz regulowanego układu wydechowego KessTech możesz na stałe i legalnie cieszyć się wspaniałym dźwiękiem. Ty jako kierowca decydujesz, który z różnych trybów chcesz wybrać, czy to ESM (2 tryby dźwięku) czy ESE (3 tryby dźwięku). Z ESE: poza miastem, krętymi drogami, w stronę słońca, wolność w czystej postaci na dwóch kółkach – idealne środowisko dla trybu ON! Lub nawet dłuższe wycieczki w trybie ŚREDNIM. Wieczorem wracaj do domu, z powrotem do miasta – teraz całkowicie ESE przełącza się w tryb OFF, a Twoi sąsiedzi powitają cię z uśmiechem! Dzięki wydechom KessTech możesz dostosować dźwięk do swojego otoczenia i dobrze się w ten sposób bawić. Możesz także jeździć wyluzowany na dłuższych trasach lub po mieście.

Tryby pracy przepustnicy:

TRYB WYŁĄCZONY

   

Kiedy tylko masz na to ochotę, możesz jechać spokojnie, w strefie mieszkalnej, mijając park miejski lub wracając późno do domu — wszyscy cię pokochają!

TRYB WŁĄCZONY

   

Zawsze, gdy jako kierowca masz ochotę nacieszyć się pełnym dźwiękiem, możesz jechać w trybie ON, gdy jedziesz po wiejskiej drodze, przez wzgórza i doliny lub mijasz miejską kawiarnię – pokochasz to!

TRYB ŚREDNI

   

Kiedy tylko zechcesz, możesz też wypróbować tryb MEDIUM – korzystając z MEDIUM możesz cieszyć się dłuższymi wycieczkami o wiele bardziej zrelaksowany lub mając pasażera na motocyklu – nie tylko Ty, ale i Twój pasażer to pokocha! Tryb MEDIUM jest dostępny tylko podczas jazdy.

Jak działa system ESE (ELECTRONIC SOUND EXPERIENCE)

ESE (Electronic Sound Experience) zapewnia motocykliście wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki pełnej intensywności dźwięku. Oprócz trybu OFF i ON, ESE jest wyposażony w trzeci tryb MEDIUM, w którym przepustnica wewnątrz wydechu przyjmuje pozycję pośrednią i zapewnia kierowcy dodatkową, trzecią, wyraźnie rozpoznawalną opcję dźwiękową. Ponadto dostępne są dwie innowacje rynkowe — funkcja "Power-Feature" i aktywna ochrona silnika:

Funkcja Power-Feature

ESE zapewnia moc, jeśli jej potrzebujesz! W trybie OFF i MEDIUM dostępny jest dodatkowy impuls mocy. ESE automatycznie wykrywa, kiedy motocyklista nagle potrzebuje więcej mocy (na przykład podczas wyprzedzania lub w niebezpiecznej sytuacji wymagającej natychmiastowej mocy) i dostarcza dodatkową moc bez konieczności zmiany trybu przez kierowcę.

Aktywna ochrona silnika

Kiedy jesteś w trybie OFF i ESE wykryje, że silnik motocykla staje się coraz gorętszy, na przykład podczas postoju, przepustnica otwiera się automatycznie w celu zmniejszenia ciśnienia zwrotnego spalin i odprowadzenia ciepła. Jeśli temperatura silnika spadnie ponownie przełączysz się na tryb WYŁĄCZONY.

Bezpłatna aktualizacja oprogramowania ESE

KessTech ciągle wymyśla coś nowego. Dlatego wszystkie systemy ESE będą zawsze otrzymywać bezpłatne aktualizacje oprogramowania w przyszłości! W tym celu należy przesłać elektronikę do KessTech, a firma upewni się, że jest aktualna.

KT 170-1442-762
Kolor
Czarny
Homologacje
ECE 22-05 Norma Europejska
Rodzaj układu wydechowego
Slip-On (końcówki wydechów - tłumiki)
Ilość
Para

Sklep stacjonarny

Lidor.pl-akcesoria motocyklowe.
Ul. Szamotulska 42
62-081 Chyby
Polska

Zadzwoń do nas:
+48 531 400055

sklep@lidor.pl

Kontakt z nami

opcjonalne

Pasuje do

2020 Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT Produkty
2020 Harley-Davidson Touring Road King FLHR Produkty
2019 Harley-Davidson Touring Electra Glide Standard FLHT Produkty
2019 Harley-Davidson Touring Road Glide FLTRX Produkty
2019 Harley-Davidson Touring Road King FLHR Produkty
2019 Harley-Davidson Touring Street Glide FLHX Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Road Glide FLTRX Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Road Glide Special FLTRXS Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Road Glide Ultra FLTRU Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Road King FLHR Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Road King Special FLHRXS Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Street Glide FLHX Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Ultra Limited FLHTK Produkty
2018 Harley-Davidson Touring Ultra Limited Low FLHTKL Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Electra Glide Police FLHTP Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Road Glide Special FLTRXS Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Road Glide Ultra FLTRU Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Road King FLHR Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Road King Police FLHP Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Road King Special FLHRXS Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Ultra Limited FLHTK Produkty
2017 Harley-Davidson Touring Ultra Limited Low FLHTKL Produkty