Nostalgic-art

Niemiecka firma Nostalgic-Art zajmuje się produkcją gadżetów o różnej tematyce, motocyklowej, retro, vintage. Ich produkty są licencjonowanymi produktami takich marek jak Harley-Davids...

Niemiecka firma Nostalgic-Art zajmuje się produkcją gadżetów o różnej tematyce, motocyklowej, retro, vintage. Ich produkty są licencjonowanymi produktami takich marek jak Harley-Davidson, Coca-Cola, Jack Daniels, Triumph, Kawasaki, BMW, oraz wielu innych. W ofercie Nostalgic-Art znajdują się artykuły promocyjne i modne, które są wykorzystywane zarówno jako produkty upominkowe, prezenty i gadżety. Najwyższa jakość wykonania oraz dbałość o...

Niemiecka firma Nostalgic-Art zajmuje się produkcją gadżetów o różnej tematyce, motocyklowej, retro, vintage. Ich produkty są licencjonowanymi produktami takich marek jak Harley-Davidson, Coca-Cola, Jack Daniels, Triumph, Kawasaki, BMW, oraz wielu innych. W ofercie Nostalgic-Art znajdują się artykuły promocyjne i modne, które są wykorzystywane zarówno jako produkty upominkowe, prezenty i gadżety. Najwyższa jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że metalowe szyldy, breloki, magnesy, kubki ceramiczne oraz kubki emaliowane zachowują swój niepowtarzalny i wyjątkowy retro styl przez wiele lat. Oferta producenta bogata jest w wszelkiego rodzaju upominki na każdą okazję od magnesów, kalendarzy i notesów po blaszane puszki do przechowywania, skarbonki i pocztówki. Jednym z najpopularniejszych produktów są metalowe szyldy w różnych wymiarach z najpopularniejszymi klasycznymi grafikami.

Kochasz retro i vintage? Wejdź do świata Nostalgic-Art i zajrzyj za kulisy. Prześledź proces produkcji blaszanych szyldów od projektu, przez produkcję, aż po ostateczną sprzedaż w sklepie na rogu.

Produkcja i dystrybucja szyldów reklamowych ma długą tradycję. Jednak w ciągu ostatnich 20 lat rynek bardzo się zmienił i stał się tym, czym jest dzisiaj. Z jednej strony produkty firmy Nostalgic-Art są częścią historii marki i ucieleśniają tradycję, jakość i długowieczność. Z drugiej strony piękne motywy z popularnymi markami są retro, modne i stylowe. W zależności od tematu trafiają do szerokiej grupy docelowej, od dziadków po nastolatków, od gospodyń domowych po kierowców Porsche. I może właśnie dlatego jest liderem rynku w tej branży.

Czytaj więcej

Jest 70 produktów.

Pokazano 1-20 z 70 pozycji