Goldstrike

LIDOR jako autoryzowany dealer wprowadził na rynek Polski markę GOLDSTRIKE - specjalizująca się w akcesoriach do najnowszej Hondy Gold Wing. GOLDSTRIKE to o...

LIDOR jako autoryzowany dealer wprowadził na rynek Polski markę GOLDSTRIKE - specjalizująca się w akcesoriach do najnowszej Hondy Gold Wing. GOLDSTRIKE to oddział firmy Ciro, LLC. Ciro, która ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyjątkowych akcesoriów motocyklowych. Wiele lat CIRO skupiało się na motocyklach Harley-Davidson a w końcówce 2018 roku postanowiło rozpocząć produkcję akcesoriów d...

LIDOR jako autoryzowany dealer wprowadził na rynek Polski markę GOLDSTRIKE - specjalizująca się w akcesoriach do najnowszej Hondy Gold Wing. GOLDSTRIKE to oddział firmy Ciro, LLC. Ciro, która ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyjątkowych akcesoriów motocyklowych. Wiele lat CIRO skupiało się na motocyklach Harley-Davidson a w końcówce 2018 roku postanowiło rozpocząć produkcję akcesoriów dedykowanych do Hondy Gold Wing.

GOLDSTRIKE nie tylko koncentruje się na komforcie kierowcy oraz pasażera ale także na oświetleniu LED, aby zwiększyć widoczność i spersonalizować wygląd motocykla.

Zaawansowane opcje oświetlenia LED wykorzystuje złącza typu plug-n-play z okablowaniem OEM i zapewniają idealną integrację z nowym systemem elektrycznym Gold Wing. Ilość akcesoriów do Hondy Gold Wing ciągle się powiększa.

Gdy chcesz się dowiedzieć więcej o produktach GOLDSTRIKE porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie na stronie producenta GOLDSTRIKE - nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie! 

Czytaj więcej

Jest 104 produktów.

Pokazano 1-20 z 104 pozycji