Rinehart

Lidor jest oficjalnym dealerem marki Rinehart Racing w Polsce.

Rinehart to pasja do osiągów, dążenie do najwyższej jakośc...

Lidor jest oficjalnym dealerem marki Rinehart Racing w Polsce.

Rinehart to pasja do osiągów, dążenie do najwyższej jakości, zaangażowanie ludzi, którzy ją tworzą. Firma pragnie odkryć na nowo brzmienie motocykla – to wszystko to firma Rinehart Racing. Innowacje w układzie wydechowym,  najlepsza jakość, która nie ma sobie równych, czynią z Rinehart Racing najnowocześniejszą fi...

Lidor jest oficjalnym dealerem marki Rinehart Racing w Polsce.

Rinehart to pasja do osiągów, dążenie do najwyższej jakości, zaangażowanie ludzi, którzy ją tworzą. Firma pragnie odkryć na nowo brzmienie motocykla – to wszystko to firma Rinehart Racing. Innowacje w układzie wydechowym,  najlepsza jakość, która nie ma sobie równych, czynią z Rinehart Racing najnowocześniejszą firmą produkującą wydechy motocyklowe - niekwestionowany lider na rynku. To, co zaczęło się pewnej nocy w garażu w piwnicy, za pomocą pożyczonych narzędzi i prowizorycznego stołu warsztatowego do produkcji kolektorów wydechowych dla kierowcy NASCAR  Dave'a Marcisa na początku lat 90. Doprowadziło do powstania układu wydechowego, który zrewolucjonizował wyścigi samochodów seryjnych, a później przyszedł czas na motocykle V-Twin. Zespoły amerykańskie NASCAR, zespoły INDYCAR, zespoły NHRA i codzienni motocykliści na całym świecie zaufali nazwie i wydechach zarówno na torze, jak i poza nim. Dziś nazwa Rinehart ma legendarną i niezrównaną reputację sprawdzonych osiągów i jest znana ze standardu wykonania i jakości. Firma podbijając rynek Europejski zdecydowała się na uzyskanie normy EUR4 na większość swoich układów wydechowych.

Zastanawiasz się jaki układ wydechowy wybrać do Twojego Harleya-Davidsona - sprawdź ich ofertę!

Pomimo tego, że Rinehart jest jednym z największych liderów w branży, ich pasja, ciężka praca i zaangażowanie w tworzenie produktów amerykańskich pozostają takie same. Większość pracowników firmy to motocykliści, tak jak Ty. Rozumieją oczekiwania dotyczące jakości i wydajności, ponieważ wymagają tego od siebie. Wszystkie układy wydechowe do motocykli Harley-Davidson są wytwarzane ręcznie przez pracowników z Rinehart w Asheville w Karolinie Północnej - USA. Od gięcia rur po spawanie, obróbkę ze skrawaniem i formowanie - każdy pracownik firmy jest dumny z produkcji produktów w Rinehart.

Gdy chcesz się dowiedzieć więcej o produktach Rinehart porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie na stronie producenta - nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie! 

Czytaj więcej

Jest 66 produktów.

Pokazano 1-20 z 66 pozycji