Khrome Werks

Produkty Khrome Werks to najwyższa jakość wyprodukowanych w USA akcesoriów do motocykli Harley-Davidson. Oferta Khrome Werks bogata w różnego typu wydechy i tłumiki tworzone z myślą o ...

Produkty Khrome Werks to najwyższa jakość wyprodukowanych w USA akcesoriów do motocykli Harley-Davidson. Oferta Khrome Werks bogata w różnego typu wydechy i tłumiki tworzone z myślą o mocy i charakterystycznym brzmieniu, przewyższając konkurencję. Wszystkie akcesoria zaprojektowane i pasujące do każdego modelu motocykli Harley-Davidson, niezależnie czy jeździsz HD Road Glide, Street Glide, Road King, czy którymś z modeli Softail, Dyna lu...

Produkty Khrome Werks to najwyższa jakość wyprodukowanych w USA akcesoriów do motocykli Harley-Davidson. Oferta Khrome Werks bogata w różnego typu wydechy i tłumiki tworzone z myślą o mocy i charakterystycznym brzmieniu, przewyższając konkurencję. Wszystkie akcesoria zaprojektowane i pasujące do każdego modelu motocykli Harley-Davidson, niezależnie czy jeździsz HD Road Glide, Street Glide, Road King, czy którymś z modeli Softail, Dyna lub Sportster.

Inżynierowie Khrome Werks mają bogatą historię w wyścigach i na rynku akcesoriów motocyklowych i rozumieją, że dopasowanie, styl, moc i trwałość są częścią wydajności.

Produkty Khrome Werks zostały zaprojektowane tak, aby uzupełniały inne elementy wyposażenia Twojego Harley’a. Dlatego w ofercie producenta znajdziesz pełne układy wydechowe, tłumiki typu Slip-on po systemy 2w1 i 2w2, które pomogą w najefektywniejszy sposób wydobyć moc z Twojego silnika Twin-Cam, Milwaukee-Eight. Khrome Werks jest również producentem kierownic motocyklowych, charakteryzują się najlepszą ergonomią i stylem, a jednocześnie są jednymi z najmocniejszych dostępnych na rynku. Producent dzięki szerokiej gamie akcesoriów i dodatków do motocykli Harley-Davidson jak filtry powietrza, manetki, haki holownicze, pozwala na duże modyfikacje motocykla.

Twój Harley-Davidson zasługuje na to, by brzmieć najlepiej, jak potrafi. Niezależnie czy jest to model z rodziny Touring, Softail, Dyna, czy Sportster Produkty Khrome Werks zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić głęboki, bogaty ton niezrównany w branży.

Wyprodukowano w Ameryce

Wszystkie produkty firmy Khrome Werks jak wydechy, tłumiki, kierownice, filtry powietrza do motocykli, produkowane są w Ameryce z komponentów pochodzących z Ameryki. Dzięki jakości wykonania możesz liczyć na to, że akcesoria zapewnią lata bezproblemowej pracy.

Części do produkcji układów wydechowych Khrome Werks przewyższają konkurencję wydajnością. A dzisiaj, jako część Lincoln Industries®, Khrome Werks udostępnia najbardziej zaawansowaną technologię i wykończenie dzięki linii kolektorów, tłumików i układów wydechowych.

Czytaj więcej

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-20 z 30 pozycji