Covingtons Customs

Założona w Woodward w stanie Oklahoma w 1993 roku przez założycieli firmy, Jerry'ego i Kathleen, Covington's Customs jest uznanym w całym kraju liderem w tworzeniu wysokiej jakości mot...

Założona w Woodward w stanie Oklahoma w 1993 roku przez założycieli firmy, Jerry'ego i Kathleen, Covington's Customs jest uznanym w całym kraju liderem w tworzeniu wysokiej jakości motocykli na zamówienie, unikalnych części i akcesoriów na rynek wtórny, a także samochodów na zamówienie. Znana z wyznaczania standardów jakości w branży, firma nadal przoduje w niestandardowych projektach i innowacjach, tworząc wielokrotnie nagradzane produk...

Założona w Woodward w stanie Oklahoma w 1993 roku przez założycieli firmy, Jerry'ego i Kathleen, Covington's Customs jest uznanym w całym kraju liderem w tworzeniu wysokiej jakości motocykli na zamówienie, unikalnych części i akcesoriów na rynek wtórny, a także samochodów na zamówienie. Znana z wyznaczania standardów jakości w branży, firma nadal przoduje w niestandardowych projektach i innowacjach, tworząc wielokrotnie nagradzane produkty, które są tak samo funkcjonalne, jak i wyjątkowo oszałamiające pod względem wyglądu i wzornictwa.

Oprócz unikalnych, niestandardowych konstrukcji motocykli, firma produkuje szeroką gamę niestandardowych akcesoriów, takich ja podesty kierowcy, wszelkiego rodzaju osłony na zbiorniczki hamulca, osłony na przednie zwieszenie, czy kapę sprzęgła. Oprócz tego Covington's oferuje stylowe nakładki na pedał hamulca, finezyjne pokrywy zaworowe, podnóżki, dźwignie hamulca i zmiany biegów czy nakładki na konsole zbiornika paliwa. Wszytkie te wysokiej jakości akcesoria pozwalają pasjonatom dostosować swój własny motocykl do światowej klasy jakości i wzornictwa firmy Covington's Customs.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o produktach Covington's porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie na stronie producenta Covington's Customs - nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie! 

Czytaj więcej

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji