LA Choppers

Specjalizująca się przez lata w budowaniu motocykli we własnym, niepowtarzalnym stylu, LA Choppers od dawna jest innowatorem w branży motocyklowej. Rok po roku firma LA Choppers tworzy...

Specjalizująca się przez lata w budowaniu motocykli we własnym, niepowtarzalnym stylu, LA Choppers od dawna jest innowatorem w branży motocyklowej. Rok po roku firma LA Choppers tworzyła wielokrotnie nagradzane motocykle z niestandardowymi częściami, od układu wydechowego po kierownice, błotniki, zestawy obniżające i wszystko, co można sobie wyobrazić. Odchodząc od budowania motocykli, firma LA Choppers skupiła się na udostępnianiu na ry...

Specjalizująca się przez lata w budowaniu motocykli we własnym, niepowtarzalnym stylu, LA Choppers od dawna jest innowatorem w branży motocyklowej. Rok po roku firma LA Choppers tworzyła wielokrotnie nagradzane motocykle z niestandardowymi częściami, od układu wydechowego po kierownice, błotniki, zestawy obniżające i wszystko, co można sobie wyobrazić. Odchodząc od budowania motocykli, firma LA Choppers skupiła się na udostępnianiu na rynku swoich doskonałych akcesoriów i umacnianiu obecności marki. Współpracując z Barons Custom Accessories, LA Choppers oferuje teraz produkty dla szerokiej gamy marek i modeli. W ofercie oprócz znanych na całym świecie kierownic i zestawów przewodów do nich, znajdziemy też filtry powietrza, risery, gmole, podesty, nakładki na dźwignie oraz wiele innych.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o produktach LA Choppers porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie na stronie producenta LA Choppers - nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie! 

Czytaj więcej

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji