Klock Werks

Amerykańska firma Klock Werks powstało w 1997 roku w stanie South Dakota w USA z inicjatywy utalentowanego entuzjasty o imieniu Brian Klock. W obecnej ofercie firmy można znaleźć szyby...

Amerykańska firma Klock Werks powstało w 1997 roku w stanie South Dakota w USA z inicjatywy utalentowanego entuzjasty o imieniu Brian Klock. W obecnej ofercie firmy można znaleźć szyby motocyklowe, owiewki do motocykli najwyższej jakości. Z początku firma zajmowała się budowaniem motocykli custom oraz obsługą motocykli klientów. Jednak z powodu kiepskiej jakości akcesoriów (szczególnie błotników do motocykli ) dostępnych na rynku, Brian ...

Amerykańska firma Klock Werks powstało w 1997 roku w stanie South Dakota w USA z inicjatywy utalentowanego entuzjasty o imieniu Brian Klock. W obecnej ofercie firmy można znaleźć szyby motocyklowe, owiewki do motocykli najwyższej jakości. Z początku firma zajmowała się budowaniem motocykli custom oraz obsługą motocykli klientów. Jednak z powodu kiepskiej jakości akcesoriów (szczególnie błotników do motocykli ) dostępnych na rynku, Brian wraz z załogą postanowili przestawić się na produkcję markowych akcesoriów motocyklowych wysokiej jakości. W ten sposób powstała linia nietuzinkowych, doskonale wykonanych i dopasowanych błotników motocyklowych. W 2006 roku Klock Werks wzięło udział w programie "Biker build off" kanału Discovery. Motocykl typu bagger ( jeden z pierwszych kiedykolwiek), który zbudowali zdobył uznanie publiczności i wygrał. W 2008 roku, żona i córki Briana Klocka zostały pierwszym żeńskim zespołem, który pobił kilka rekordów prędkości na słonym jeziorze Boneville na motocyklu typu bagger. To właśnie te próby i problemy ze stabilnością motocykla powyżej dużych prędkości doprowadziły do powstania jednego z najsłynniejszych produktów firmy Klock Werks. Szyby motocyklowe typu "Flare" do owiewek baggerów, są do dziś flagowym produktem Klock Werks. Wyprofilowane szyby typu „spoiler” do motocykli Harley-Davidson są jednym z najlepszych na rynku. Owiewki motocyklowe oraz szyby do motocykli wykonane są z najtrwalszego tworzywa czyli Lexanu. Szyby motocyklowe Klock Wersks gwarantują najlepszą ochronę przed wiatrem podczas podróży motocyklem. Wraz za szybami do motocykli, poszły inne akcesoria doskonałej jakości, jak kierownice motocyklowe, uchwyty na telefon do motocykla oraz jeszcze bardziej rozszerzona linia uznanych błotników motocyklowych custom do motocykli Harley-Davidson, Indian, Honda, Kawasaki, Yamaha czy Suzuki. Dzisiaj firma produkuje wszystkie części i akcesoria w USA, przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz najnowszych technologii.

Jak jeszcze poprawić komfort podróżowania motocyklem typu Touring / bagger? Zmień szybę, owiewki na wyższą, o lepszym profilu! Lepsza osłona przed wiatrem, da większy komfort jazdy.

Gdy chcesz się dowiedzieć więcej o produktach Klock Werks, porozmawiaj z nami online lub zadzwoń pod numer 531400055 lub 616500010, a nasz zespół sprzedaży chętnie udzieli pomocy. 

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu w naszym sklepie internetowym a jest w ofercie na stronie producenta Klock Werks- nie martw się - sprowadzimy go specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-20 z 83 pozycji