Czarne wydechy z regulacją głośności KessTech Harley Softail 107" FXST, FLSL 2021- / 210-2172-769
  • Czarne wydechy z regulacją głośności KessTech Harley Softail 107" FXST, FLSL 2021- / 210-2172-769

Tłumiki z regulacją głośności KessTech Harley Softail 107" FXST, FLSL 2021-

Indeks: KT 210-2172-769
Producent: KessTech
Cena: 14 236,00 zł
Wysyłka
od 3 do 7 dni
expand_more
Produkt dostępny na magazynie.

Termin doręczenia towaru zależny jest od wybranej formy płatności i wynosi średnio 1‑2 dni.

Nasz sklep dołoży wszelkich starań aby przesyłka została wysłana do Państwa w podanym terminie.

Termin wysyłki może ulec zmianie jeśli:

- sprawdzany przed wysłaniem towar jest niesprawny lub niekompletny i wymaga zamówienia nowego egzemplarza.
- wybrana została płatność przelewem zwykłym (czas wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy)
- zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00 (czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy)
Wysyłka
3‑7 dni (na zamówienie)
expand_more
Produkt dostępny na zamówienie.

Nasz sklep dołoży wszelkich starań aby przesyłka została wysłana do Państwa w podanym terminie.

Termin wysyłki może ulec zmianie jeśli:

- producent nie ma na magazynie wystarczającej ilości produktów
- sprawdzany przed wysłaniem towar jest niesprawny lub niekompletny i wymaga zamówienia nowego egzemplarza
- wybrana została płatność przelewem zwykłym (czas wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy)
- zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00 (czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy)

Termin doręczenia towaru zależy od wybranej formy płatności i wynosi średnio 3‑7 dni
Rocznik motocykla
Producent motocykla
Model motocykla
Ilość

14 dni na zwrot produktów
Dostawa gratis
od 999 zł
Bezpieczne formy płatności

Motocyklowe, czarne tłumiki KessTech 2w2 Fusion Long z 3-stopniową regulacją głośności (ESE) oraz europejską homologacją ECE. Wersja ze ściętymi pod kątem zakończeniami tłumików ( tipami ) typu Big Slash.

Zaprojektowane i dopasowane do motocykli Harley-Davidson Softail Standard FXST, Softail Slim FLSL z silnikiem M8 Milwaukee-Eight, produkowanych od roku 2021-.

UWAGA:

Wydechy dedykowane tylko do modeli motocykli Harley-Davidson sprzedawanych na rynku Europejskim.

Nie pasują do modeli sprowadzonych z USA. 

W przypadku motocykli Harley-Davidson Softail M8 Milwaukee-Eight od 2021 roku, z wbudowanymi sondami lambda w tłumikach nie ma konieczności ingerencji w elektronikę motocykla. Tłumiki posiadają gniazda na fabryczne sondy O2 sensor.

Firma KessTech jest jednym z nielicznych producentów układów wydechowych oraz tłumików do motocykli Harley-Davidson, Indian oraz BMW, który spełnia europejskie normy poziomu hałasu i norm spalin. Dzięki wewnętrznej przepustnicy i możliwości regulacji poziomu dźwięku wydechy KessTech są w 100% legalne na drogach publicznych, posiadają europejską  homologację ECE, jednocześnie zachowując niesamowity basowy dźwięk, który ucieszy każdego kierowcę motocykla.

Tłumiki z regulowaną przepustnicą ESE działają w trzech trybach głośności, które możesz zmieniać w ułamku sekundy, zaledwie poprzez naciśnięcie przycisku na kierownicy.

Regulowany poziom głośności system ESE (ELECTRONIC SOUND EXPERIENCE) pozwoli cieszyć się jazdą motocyklem niezależnie od otoczenia. Czy jedziesz motocyklem w mieście, spokojnej i cichej okolicy lub wracasz wieczorem do domu. Czy odkręcasz manetkę po za miastem, na krętych drogach, gdzie chcesz cieszyć się muzyką płynącą z pracy silnika. Wydech KessTech dostarczy Ci wszystkiego czego potrzebujesz.

Dzięki systemowi KessTech nie tylko jeździsz na motocyklu - żyjesz tym! Zobacz, usłysz i poczuj. To Twoja chwila na dwóch kołach. Żadnemu innemu producentowi układu wydechowego nie udaje się tak dobrze przenieść dźwięku wydechu na ulice, tak czystego i jednocześnie w 100% legalnego. Tak tworzymy te wyjątkowe chwile szczęścia, dzięki którym jeździmy na motocyklach! Więc na co czekasz? „Przeżyj swoją chwilę”. Elektronika zapewnia, że system dźwiękowy gwarantuje motocykliście wyjątkowe doznania dźwiękowe i jednocześnie pozwala na jazdę w pełni legalnie. Dźwięk wydechu jest zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami.

W skrócie: jako posiadacz regulowanego układu wydechowego KessTech możesz na stałe i legalnie cieszyć się wspaniałym dźwiękiem. Ty jako kierowca decydujesz, który z różnych trybów chcesz wybrać, czy to ESM (2 tryby dźwięku) czy ESE (3 tryby dźwięku). Z ESE: poza miastem, krętymi drogami, w stronę słońca, wolność w czystej postaci na dwóch kółkach – idealne środowisko dla trybu ON! Lub nawet dłuższe wycieczki w trybie ŚREDNIM. Wieczorem wracaj do domu, z powrotem do miasta – teraz całkowicie ESE przełącza się w tryb OFF, a Twoi sąsiedzi powitają cię z uśmiechem! Dzięki wydechom KessTech możesz dostosować dźwięk do swojego otoczenia i dobrze się w ten sposób bawić. Możesz także jeździć wyluzowany na dłuższych trasach lub po mieście.

Tryby pracy przepustnicy:

TRYB WYŁĄCZONY

   

Kiedy tylko masz na to ochotę, możesz jechać spokojnie, w strefie mieszkalnej, mijając park miejski lub wracając późno do domu — wszyscy cię pokochają!

TRYB WŁĄCZONY

   

Zawsze, gdy jako kierowca masz ochotę nacieszyć się pełnym dźwiękiem, możesz jechać w trybie ON, gdy jedziesz po wiejskiej drodze, przez wzgórza i doliny lub mijasz miejską kawiarnię – pokochasz to!

TRYB ŚREDNI

   

Kiedy tylko zechcesz, możesz też wypróbować tryb MEDIUM – korzystając z MEDIUM możesz cieszyć się dłuższymi wycieczkami o wiele bardziej zrelaksowany lub mając pasażera na motocyklu – nie tylko Ty, ale i Twój pasażer to pokocha! Tryb MEDIUM jest dostępny tylko podczas jazdy.

Jak działa system ESE (ELECTRONIC SOUND EXPERIENCE)

ESE (Electronic Sound Experience) zapewnia motocykliście wyjątkowe wrażenia z jazdy dzięki pełnej intensywności dźwięku. Oprócz trybu OFF i ON, ESE jest wyposażony w trzeci tryb MEDIUM, w którym przepustnica wewnątrz wydechu przyjmuje pozycję pośrednią i zapewnia kierowcy dodatkową, trzecią, wyraźnie rozpoznawalną opcję dźwiękową. Ponadto dostępne są dwie innowacje rynkowe — funkcja "Power-Feature" i aktywna ochrona silnika:

Funkcja Power-Feature

ESE zapewnia moc, jeśli jej potrzebujesz! W trybie OFF i MEDIUM dostępny jest dodatkowy impuls mocy. ESE automatycznie wykrywa, kiedy motocyklista nagle potrzebuje więcej mocy (na przykład podczas wyprzedzania lub w niebezpiecznej sytuacji wymagającej natychmiastowej mocy) i dostarcza dodatkową moc bez konieczności zmiany trybu przez kierowcę.

Aktywna ochrona silnika

Kiedy jesteś w trybie OFF i ESE wykryje, że silnik motocykla staje się coraz gorętszy, na przykład podczas postoju, przepustnica otwiera się automatycznie w celu zmniejszenia ciśnienia zwrotnego spalin i odprowadzenia ciepła. Jeśli temperatura silnika spadnie ponownie przełączysz się na tryb WYŁĄCZONY.

Bezpłatna aktualizacja oprogramowania ESE

KessTech ciągle wymyśla coś nowego. Dlatego wszystkie systemy ESE będą zawsze otrzymywać bezpłatne aktualizacje oprogramowania w przyszłości! W tym celu należy przesłać elektronikę do KessTech, a firma upewni się, że jest aktualna.

KT 210-2172-769
Kolor
Czarny
Homologacje
ECE 22-05 Norma Europejska
Rodzaj układu wydechowego
Slip-On (końcówki wydechów - tłumiki)
Ilość
Para

KONTAKT

Sklep stacjonarny

Lidor.pl-akcesoria motocyklowe.
Ul. Szamotulska 42
62-081 Chyby
Polska

Zadzwoń do nas:
+48 531 400055

sklep@lidor.pl

Kontakt z nami

opcjonalne

Pasuje do

2022 Harley-Davidson Softail Standard FXST Produkty
2021 Harley-Davidson Softail Slim FLSL Produkty
2021 Harley-Davidson Softail Standard FXST Produkty