0
Osłona rozrusznika z guzikiem, czarny mat '91-'17 H-D i Sportster od 91 roku
378,00 zł
Wysyłka 3 do 7 dni (na zamówienie)
PE 21100995
Produkt dostępny na zamówienie. Termin wysyłki może ulec zmianie jeśli: producent nie ma w magazynie wystarczającej ilości produktów / sprawdzany przed wysłaniem towar jest niesprawny lub niekompletny i wymaga zamówienia nowego egzemplarza / zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 14:00 (czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy).
Produkt firmy Drag Specialties
Wykonana z aluminium pokrywa z wbudowanym guzikiem rozrusznika. Może on służyć jako dodatkowy przycisk lub jako jedyny, jeżeli
motocykl ma mieć minimalistyczny osprzęt kierownicy. Zastępuje standardowy dekiel przekaźnika ( solenoidu) rozrusznika. Osłona jest w kolorze czarny mat z tzw.
strukturą, czyli chropowatą powierzchnią, taka samą jak są wykańczane silniki motocykli Harley-Davidson.
Pasuje do większości rozruszników OEM 91-17 Big Twin i 91-20 XL OEM i rozruszników akcesoryjnych o mocy 1,2 kW i 1,4 kW
Dedykowana do motocykli Harley-Davidson
- Evolution z lat 1991-1999
- Twin Cam z lat 1999-2017
- XL Sportster od 1991 roku.
Select your link
Checking links, please wait...